Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Fortnite’ın yeni sezonunda Doctor Strange bizlerle!

Yeni bir Fortnite sezonu geliyor ve bu biraz… garip. Geliştirici Epic Games, uzun süredir devam eden battle royale oyununun Bölüm 3: Sezon 2’sini sunuyor ve bu sezona Resistance deniyor. Hikaye fragmanı, Marvel evreninden belirli bir büyücü ile birlikte Fortnite adasında bir dizi karşıt güç içeriyor.

Sezonun resmi duyurusu öncesinde Epic, Fortnite gelirlerinin iki haftasını Ukrayna ile ilgili insani yardım çabalarını desteklemek için bağışlayacağını söyledi. Bu, 20 Mart’tan 3 Nisan’a kadar sürecek.

Sezon, oyunda birkaç büyük değişiklik yapıyor. En uç nokta, en azından şu anda, Fortnite oyununun en belirgin yönlerinden birini ortadan kaldırarak binaların “silinmiş” olmasıdır. Bu durumu dengelemek için, oyuncuların artık savunma için “overshield” adı verilen ek bir kalkanı var. Diğer değişiklikler arasında parkur benzeri hareket sağlayan daha hızlı koşma ve tırmanma kombinasyonu, keşif balonları ve sürülecek tankların yanı sıra bir avuç yeni silah yer alıyor. Oyuncular sezon boyunca yeterince altın bağışlarsa, artık Mad Max’ten fırlamış gibi görünen ikonik savaş otobüsünün sürülebilir bir versiyonunun kilidini açacaklar.

Oyunda ve haritada yapılan değişikliklere ek olarak, yeni sezonun savaş bileti, satın alanlar için bir avuç açılabilir karakter de ekliyor. En dikkate değer olanı, Mayıs ayında sinemalara geri dönecek olan Doctor Strange’dir ve ona The Imagined ve The Origin gibi isimler eşlik ediyor. Fortnite’ın her geçen gün genişleyen bilgi birikimini takip edenler için bu sezon önemli ayrıntılarla dolu olacak gibi görünüyor.
Kaynak

0
0
0
0
0
31
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish