E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Crazy Raccoon, oyun içi lider Munchkin ile yollarını ayırdı

Crazy Raccoon, Koreli oyun içi lider Munchkin’in VCT Japan: Stage One Challenger finallerinde ZETA Division’a yenilmesinin ardından takımdan ayrıldığını duyurdu.

Japon oyuncu Neth, VCT Champions 2021 kadrosundan kalan tek oyuncu olmaya devam ediyor.

Crazy Raccoon, büyük ölçüde Munchkin’in liderliğiyle 2021’in başlarında Japonya’nın en güçlü takımı olarak biliniyordu. Ancak bölgedeki hakimiyetleri, VCT Japonya: Üçüncü Aşama finallerinde Zeta Division’a karşı kaybettikten sonra insanlar Japonya’nın 1 numaralı takımı olarak Zeta Division’ı görmeye başladı .

Şimdi, ZETA Division’a bir kez daha yenildikten ve VCT Masters Reykjavik’e katılamadıktan sonra, Crazy Raccoon yeni bir IGL arayışına girecek.

Munchkin yaptığı açıklamada, oyun içi bir lider olarak rolünü göz önünde bulundurarak Japon dilini kavramasının birincil sorunlardan biri olduğunu açıkladı.

Munchkin, 2020’de Cloud9 Korea aracılığıyla VALORANT’a geçiş yapmadan önce, özellikle Seoul Dynasty ve Boston Uprising’te mücadele etmiş eski bir Overwatch oyuncusudur. Dört aylık görev süresinin ardından, Güney Kore’deki anavatanından Japonya’ya bölgesel bir geçiş yaptı.

Munchkin’in Crazy Raccoon’dan ayrılması, Japon e-spor organizasyonu ile 14 aylık bir görev süresinin sona erdiğini gösteriyor. Güney Koreli oyun içi lider şimdi başka yerlerde, muhtemelen Güney Kore’de fırsatlar arayacak, böylece liderliğini kendi ana diliyle sonuna kadar uygulayabilecek.

Hem Japon hem de Güney Koreli VALORANT hayranlarının etkinlik boyunca sırasıyla ZETA Division ve DRX’i takip edebileceği VCT Masters Reykjavik 10 Nisan’da başlıyor!


Kaynak

0
0
0
0
0
29
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish