E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

ESL Rio Major biletleri bir saat içinde tamamen tükendi

ESL’ye göre, Ekim 2022’de gerçekleşmesi belirlenen ESL Rio CS:GO Major için tüm biletler satışa çıktıktan bir saatten kısa bir süre sonra tamamen tükendi.

Rio Major, PGL Antwerp Major’ın tamamlanmasından sadece birkaç gün sonra 24 Mayıs’ta duyuruldu. Biletler resmen Türkiye saati ile 20:00’da satışa çıktı, ancak sadece bir saat içinde tükendi. Bilet satın alma bağlantısı artık ölü bir sayfaya bağlanıyor.

Bilet satın alamayan hayranlar, ESL web sitesi aracılığıyla Major hakkındaki güncellemelere kaydolarak haberdar olabilirler. Başlangıçta 2020 için bilet satın alan hayranlar, 2020 biletlerini henüz iade etmemiş olmaları koşuluyla, 2022 etkinliği için bu bileti takas edebilirler.

ESL, turnuvanın bir futbol stadyumuna taşınması taleplerini dinlerse, gelecekte daha fazla biletin mevcut olma olasılığı var. Birçok Brezilyalı taraftar, Jeunesse Arena’nın maksimum 18.000 kişilik bir kapasiteye sahip olduğuna dikkat çekti, bunun da tutkulu Brezilyalı hayran kitlesini temsil etmek için çok küçük bir sayı olduğunu söylüyorlar. Karşılaştırıldığında, geçmiş PGL Antwerp Major playofflarının sahası olan Antwerps Sportpaleis, 23.000’in üzerinde bir kapasiteye sahipti.

Taraftarlar, s1mple ve FalleN gibi oyunun birçok harika oyuncusu gibi ESL Rio Major için Şampiyonlar Aşamasının bir futbol stadyumuna taşınmasını talep ediyor. Bazı oyuncular, etkinliğin Rio’daki 78.000’den fazla kapasiteye sahip devasa Maracanã Stadyumu’na taşınması çağrısında bulundu. São Paulo’daki Allianz Parque ve Curitiba’daki Arena da Baixada gibi Brezilya’daki diğer mekanlar da aktif olarak ESL’nin dikkatini çekmeye çalışıyor.Kaynak

0
0
0
0
0
1
0

Bir cevap yazın

X