Haberler

Bayonetta 3 2022’de Çıkacak, Oynanış Fragmanı Nintendo Direct’te Açıklandı!

Bayonetta 3 yolda.

Yıllarca bekledikten sonra Nintendo, nihayet çıkış penceresi ve yeni bir fragman da dahil olmak üzere Bayonetta 3 hakkında daha fazla ayrıntı paylaştı. Henüz resmi çıkış tarihini bilmesek de Bayonetta 3, 2022’de yalnızca Nintendo Switch’e geliyor.

Fragman, ortaya çıkışı ile Cereza çerçeveye girdiğinde, “Modaya uygun olmayan bir şekilde geç kaldım, ama sana istediğin her şeyi vermeye hazırım” diyor. Daha sonra dev bir akrep de dahil olmak üzere çok büyük düşmanlarla savaşmaya devam ediyor. Fragman kaotik yıkım ve tabii ki çok sayıda şık aksiyon oyunuyla dolu.

Görüntülerin sonu yeni bir karakterle dalga geçti, ancak kesinlikle Platinum Games’in iptal edilen projesi Scalebound’daki adama benziyordu. Fragmanın tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz. Bayonetta 3’ün yönetmeni, daha önce The Wonderful 101 ve Astral Chain’de tasarımcı olarak çalışan Yusuke Miyata.

Bayonetta 3, 2017 yılında Nintendo Switch için duyurulmuştu ancak şu ana kadar oyun hakkında çok az bilgi gün yüzüne çıkmıştı. Bundan önce, Platinum Games’ten yönetmen Hideki Kamiya ve Atsuhi Inaba, daha fazlasını göstermeye istekli olduklarını ve hayranların oyun hakkında endişelenmesine gerek olmadığını söyledi.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR