Uncategorized

Battlefield Mobile İlk Oynanış Görüntüsü Alfa Testinden Çıktı!

Alfa testinden yeni görüntülerde Battlefield Mobile’a ilk kez bakın.

EA, Halo’nun yaratıcılarından Alex Seropian’ın stüdyosu tarafından geliştirilen yeni bir oyunla Battlefield serisini ilk kez mobil ortama taşıyor. Oyunun tam sürümüne hala biraz zaman var, ancak EA, Filipinler ve Endonezya’da Battlefield Mobile’ı yumuşak bir şekilde başlattı ve şimdi ilk testten ilk görüntüler ortaya çıktı.

Oynanış videoları YouTube’un her yerinde ve diğer yerlerde, yerde ve araçlarda muharebeyi gösteriyor ve kontrollerin nasıl çalıştığına dair ilk bakışı sağlıyor. Video ayrıca Battlefield’ın ticari marka imha unsurlarının mobil oyunu nasıl etkilediğini gösteriyor. Harita Kapalıçarşı gibi görünüyor. Hepsi oldukça iyi görünüyor.

undefined

Battlefield Mobile, mikro dönüşümlerle desteklenen, oynaması ücretsiz bir oyundur. EA, gerçek parayla satın alabileceğiniz ürünlerin yalnızca kozmetik olduğunu söyledi. Oyun ayrıca, oyuna özel olan ve Battlefield’ın konsol/PC sürümüyle senkronize edilmeyen kendi savaş geçişlerine sahip olacak.

Battlefield Mobile, EA’nın mobil stüdyosu Industrial Toys tarafından geliştirilmiştir. EA, “Endüstriyel’de Battlefield Mobile’ın oluşturulmasına öncülük edecek mobil oyun geliştirme uzmanlarıyla dolu özel bir ekip kurduk. Genel olarak, bu, yerleşik Battlefield ekibimiz, DICE Studio ve diğer ortaklarla ortak bir çabadır,” dedi.

Battlefield 2042’ye gelince, DICE’ın askeri nişancı oyunu yakın zamanda 19 Kasım’a ertelendi. Oyun için bir açık beta geliyor, ancak o da ertelendi.

Kaynak

0
30
0
8
4
1
3
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X