Haberler

Xenoblade Chronicles 3’ün Çıkış Tarihi Öne Alındı!

Nintendo, Xenoblade Chronicles 3 için yeni bir çıkış tarihi açıkladı, ancak The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2’nin aksine, bu bir erteleme değil. Bunun yerine Nintendo, oyunun çıkış tarihini birkaç ay öne taşıyor. Xenoblade Chronicles 3 şimdi daha önce duyurulan Eylül 2022 çıkış tarihinden daha önce bir tarih olan 29 Temmuz’da Nintendo Switch’e gelecek.

Nintendo ayrıca oyunun özel bir sürümünün My Nintendo Store’dan temin edilebileceğini doğruladı.

Xenoblade Chronicles 3, Şubat 2022 Nintendo Direct sırasında duyuruldu. Oyun, Noah ve Mio da dahil olmak üzere yepyeni bir karakter kadrosuna sahip. Oyuncular, yolda olan diğer karakterlere ek olarak Noah’ın altı kişilik ekibini de kontrol edebilirler.

Yeni fragman, “yüce geniş bir doğal dünya” olan Aionios dünyasında geçen oyunun arka planını gösteriyor. Video ayrıca oyunun savaş sistemini de gözler önüne seriyor. Her karakterin kendi özel nitelikleri var, bu nedenle oyuncular strateji yaratabilir ve farklı karşılaşmalar için farklı takımlar oluşturabilir.

Noah-Mio, Lanz-Sena ve Eunie-Taion çiftlerinden oluşan takımların Ouroboros adlı dev, güçlü bir form oluşturmak için bir araya gelebileceği yeni bir “bağlantı” sistemi de var.

Xenoblade Chronicles 3 ön siparişleri açıldı.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir