Aksiyon Haberler Macera RPG / MMORPG

Ark: Ultimate Survivor Edition Eylül’de Nintendo Switch’e Geliyor

Ark: Ultimate Survivor Edition, birkaç genişleme paketiyle birlikte temel oyunu bir araya getirerek Eylül ayında Nintendo Switch’e geliyor. Buna Scorched Earth, Aberration, Extinction ve her iki Genesis DLC’si de dahildir. Oyun Nintendo’nun sistemine ulaştığında 50 dolara perakende satış yapacak.

Nintendo Switch’te Ark’ın normal sürümüne zaten sahip olan oyuncular, oyun için eksiksiz bir işlevsellik, grafik ve optimizasyon yenilemesi alacaklar. Ark geliştiricisi Studio Wildcard, Ark’ın bu yeni sürümünün sorumluluğunu üstlenmek üzere üçüncü taraf bir geliştiricinin işe alındığını ve bunun sonucunda oyunun Switch kodunun tamamen yeniden yazılması ve Unreal Engine 4’ün en son sürümünde geliştirilmesiyle sonuçlandığını söyledi.

Güncelleme uygulandığında mevcut tüm Switch player ilerleme ve kaydetme verileri korunacaktır.

Studio Wildcard’ın kurucu ortağı ve yönetmeni Jesse Rapczak, “Ark on Switch’in oynanışını elden geçirmek bir süredir radarımızdaydı ve bu vizyonu gerçekleştirmemize yardımcı olabilecek yetenekli bir ekip bulduğumuz için mutluyuz” dedi.

Dinozor aksiyon-macera oyununa dayanan bir animasyon dizisi ve Vin Diesel’in başrolde olduğu tam teşekküllü bir devam filmi geliştirildiği için Ark serisi son zamanlarda büyümeye devam ediyor.

Oyunu farklı bir platformda denemek isterseniz, Ark: Survival Evolved şu anda Xbox Game Pass abonelik hizmeti ile PC ve PlayStation konsollarında oynanabilir.


Kaynak

0
0
1
0
0
11
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish