Aksiyon Dövüş Haberler Macera RPG / MMORPG

Sucker Punch, Ghost Of Tsushima’nın Planlanan Son Yamasını Duyurdu!

Sucker Punch Productions, Ghost of Tsushima’nın en son sürüm 2.18 yamasının oyun için son yama olduğunu açıkladı. Plan bu gibi görünse de, stüdyo oluşabilecek herhangi bir hata veya sorunun düzeltmesini yapacağını söyledi.

Stüdyo, “Şu anda herhangi bir ek yama üzerinde aktif olarak çalışmıyorken, topluluk tarafından işletilen Gotlegends alt düzenlemesi hakkındaki geri bildirimleri ve ortaya çıkan yüksek öncelikli hatalar veya sorunlar için Twitter’da @SuckerPunchProd’a gönderilen mesajları izlemeye devam edeceğiz” dedi.

Yama, hataları düzeltiyor ve hem tek oyunculu oyunda hem de çok oyunculu Legends ögelerinde ayarlamalar yapıyor. Tek oyunculu kısımda, New Game Plus tüccarının ipek envanterini artırdı. Güncelleme ayrıca ortaya çıkabilen bazı diyalog ve ara sahne sorunlarını da düzeltti.

Ghost of Tsushima: Legends bir PS4 kaydetme içe aktarma butonu da dahil olmak üzere birçok değişiklik aldı. Ek olarak, Özel Mod – Mükemmeliyet için yeni bir parti arama sistemi getirildi. Bu mod, Sır Gönül kozmetik eşyasını almak isteyen oyuncuları daha farklı Özel Modlar oynamak isteyenlerden ayıracak.

Ghost of Tsushima’nın Yama 2.18 güncellemesine buradan ulaşabilirsiniz.


Ghost of Tsushima ve Ghost of Tsushima: Director’s Cut, PlayStation 4 ve PlayStation 5’te oynanabilir.Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR