E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Crazy Raccoon, VALORANT kadrosunu değiştiriyor

Crazy Raccoon, Yusuke “neth” Matsuda hariç, VCT 2022 için yakında duyurulacak yeni bir kadro ile VALORANT kadrolarında kalan tüm oyuncularını çıkaracaklarını duyurdu. Hideki “Fisker” Sasaki, Daiki “Minty” Kato, An “Medusa” Min-cheol, Park “Bazzi” Jun-ki ve teknik direktör “mun”, Bazzi’nin yeni Kore organizasyonu ESportsConnected’a katılacağı onaylanırken, organizasyon tarafından serbest bırakıldı.

Crazy Raccoon’un tüm kadrosunun piyasaya sürülmesi, organizasyonun 2021’de Japonya sahnesinde elde ettiği başarı göz önüne alındığında bir şok edici bir durum.

VALORANT TechnoBlood Climber Summit, VALORANT Champions Tour 2021 – Stage 1 – Japan Masters ve VALORANT gibi çeşitli etkinlikler kazanmayı başardılar. Organizasyon, uluslararası etkinliklerde elde ettiği sonuçlardan açıkça memnun değildi. Crazy Raccoon, VALORANT Champions Tour 2021 – Stage 2 – Masters Reykjavik, VALORANT Champions Tour 2021 – Stage 3 – Masters Berlin – Group Stage ve VALORANT Champions dahil olmak üzere VCT 2021 sırasında RIOT tarafından düzenlenen üç uluslararası LAN’da da oynamayı başaran birkaç takımdan biri.

Tüm bu etkinliklerde, takım Grup Aşamalarında erken veda yaşarken, Reykjavik’te de Çift Eleme grubundaki her iki maçı kaybettiler.

Bu büyük değişiklikle, Crazy Raccoon kadrosunda artık sadece bir oyuncu bulunuyor:

Yusuke “net” Matsuda

Kaynak

0
0
0
0
0
20
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish