Haberler

Marvel’s Midnight Suns Yeni Karakter Fragmanı Yayınlandı!

Summer Games Fest Live’da yeni taktik süper kahraman oyunu Marvel’s Midnight Suns için çıkış tarihini açıklayan yeni bir fragman yayınladı. Oyun 7 Ekimde piyasaya çıkacak ve fragman ayruca Spider-Man’i oynanabilir bir karakter olarakta gösterdi.

Midnight Suns, geliştirici Firaxis Games’in diğer taktik strateji oyunu XCOM’a biraz benzeyen, savaşta bir süper kahraman ekibini kontrol ettiğiniz bir taktik RPG oyunudur. Oyunda Hunter adında kahramanları yöneten, hikayenin önemli bir parçası olarak oynuyorsunuz.

İttifak, çoğu Marvel ekibinden biraz farklıdır, çünkü bu ekip, Şeytanların Annesi Lilith tarafından yönetilen doğaüstü tehditlerle başa çıkmak için özel olarak toplanmıştır. Hunter, hikayenin önemli bir parçası, ancak görünüm ve güç setlerinde oyuncular tarafından özelleştirilebilir olacak. Duyuru, Midnight Suns’ın kahraman listesinin, X-Men, Avengers ve Runaways üyeleri de dahil olmak üzere Marvel evrenindeki çoğu kahramanı kapsıyor.

Midnight Suns, 7 Ekimde PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC’ye gelecek ve daha sonra bir Switch sürümü gelecek. Ön siparişler açıldı ancak Midnight Suns şu anda Steam’de ülkemize kapalı durumda.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir