Haberler

Brawl Stars Sezon Ortası Turnuvasında 8 takım, 150.000$’lık ödül havuzu için mücadele edecek!

Supercell, Brawl Stars Championship 2022’deki ilk Sezon Ortası Davetiyesinin ayrıntılarını açıkladı. Dünyanın dört bir yanındaki bölgesel yarışmalardan sekiz takım, davetiyede 150.000 $’lık ödül havuzunda yarışacak.

MSI iki gün içinde gerçekleşecek. İlk gün ana etkinlik olurken, Supercell ikinci gün gösteri maçları düzenleyecek. Turnuvanın kesin formatı ve yeri henüz açıklanmadı.

Brawl Stars Championship’deki beş bölgeden sekiz takım, MSI’da unvan ve ödül havuzundan pay için mücadele edecek. Çinli takımlar yarışmaya davet edilmedi.

EMEA: Üç takım
Kuzey Amerika ve LATAM Kuzey: İki takım
LATAM Güney: Bir takım
Doğu Asya: Bir takım
SESA ve ANZ: Bir takım

Brawl Stars Şampiyonası 2022’nin üçüncü sezonundan sonra bu bölgelerin her birinden en iyi takımlar MSI’ye davet edilecek. 3. Sezon aylık finalleri tüm bölgeler için 30 Nisan, 7 Mayıs ve 8 Mayıs’ta gerçekleşecek.

Yıl sonunda, puanlarına göre tüm bölgelerde en iyi 16 takım, 500.000 dolarlık ödül havuzuna sahip olacak 2022 Dünya Finallerine katılmaya hak kazanacak.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir