Haberler Oyun-İş Dünyası

Ubisoft, Battle Royale Elements ile Yeni Bir PvP Battle Arena Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Yeni bir rapora göre Ubisoft, battle royale unsuruna sahip olabilecek yeni bir PvP savaş arenası oyunu üzerinde çalışıyor.

Ubisoft’un bu oyun hakkında “yenilikçi ve modern bir PvP savaş arenası oyunu” olarak nitelendirdiği test e-postaları gönderdiği bildiriliyor. Oyun görünüşe göre Project Q olarak kodlandı ve varlığı ilk olarak 2021’de Nvidia GeForce Now sızıntısı (şimdiye kadar birçok projeyi doğru bir şekilde ortaya çıkardı) aracılığıyla ortaya çıktı.

Rapora göre, bu proje için oyun testleri zaten devam ediyor. İlkinin “Showdown” olarak adlandırıldığı söylenen iki modu olduğu söyleniyor, iki oyuncudan oluşan dört takımla savaş arenasında bir mücadele. Diğer modun, kazanmak için 100 puana ulaşılması gereken dört mücadeleden oluşan iki takımın yer aldığı “Battle Zone” olarak adlandırıldığı bildiriliyor. Oyuncular, Call of Duty’deki Hardpoint ve Halo Infinite’deki Land Grab’e benzer şekilde, skor elde etmek için haritanın belli bölgelerini yeterince uzun süre kontrol etmelidir.

Oyun, her biri kendi silahlarına, yeteneklerine ve becerilerine sahip bir kahraman listesinden seçim yapmanızı sağlayacak.

Exputer’ın Project Q’nun görüntülerini gördüğü ve sanat stilini Knockout City veya Overwatch’a benzer olarak tanımladığı bildirildi

Ubisoft Bordeaux’nun kendi web sitesi, ekibin henüz duyurulmamış bir “F2P PVP” oyunu yaptığını doğruluyor ve bu Project Q olabilir. Exputer ayrıca Ubisoft’un şu anda battle royale alanında birden fazla oyun geliştirdiğini de hatırlatıyor. “Pathfindier” adında bir diğer proje. Şirketin bu türdeki ilk doğru hamlesi Hyper Scape oyunuydu, ancak yeterli sayıda oyuncu bulamadı ve malesef Hyper Scape, 28 Nisan’da kapanacak.

Oyun aşıkları ayrıca, bir geliştiricinin bir oyun üzerinde çalışmaya başlaması ve oyunu test ediyor olması, oyunun piyasaya sürüleceği anlamına gelmediğini de unutmamalıdır. Bu, oyun devi Blizzard’ın piyasaya sürülmeden önce geliştirdiği oyunların yaklaşık %50’sini iptal ettiğini kabul etmesiyle, endüstri genelinde yaygın bir durum.

Diğer battle royale haberlerinde Call of Duty: Warzone, Mayıs ayında King Kong ve Godzilla’yı savaşa getiriyor!
Kaynak

0
0
0
0
0
34
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish