Rehberler

Call of Duty: Vanguard’daki en iyi Double Barrel shotgun teçhizatı

Call of Duty: Vanguard’daki dört shotgundan biri olan Double Barrel, savaşması en zor olanı olabilir. Combat Shotgun ve Gracey Auto son derece güçlü olsa da, Double Barrel bu silahlardan hiçbirinin sahip olmadığı bir eklentiyle birlikte gelir. Bir sonraki duyuruya kadar bu eklenti, Double Barrel’ın Vanguard’daki en iyi teçhizatının odak noktasıdır.

Double Barrel shotgunı bu kadar güçlü yapan eklenti Akimbo Proficiency’dir. Bu, oyuncuların shotgunı çift kullanmalarına izin verir, yani her iki elinde de silahlardan birine sahip olurlar. Oyuncuların tahmin edebileceği gibi, Double Barrel’ın tek başına ne kadar güçlü olduğu düşünüldüğünde bu oldukça güçlüdür. Oyuncular karışıma bunlardan bir tane daha eklediğinde, bir canavar yaratırlar ve ayrıca Double Barrel’ın önerilen teçhizatına bir anahtar unsur eklerler. VANGUARD’DA EN İYİ DOUBLE BARREL TEÇHİZATI Ekipmandaki karışıma Akimbo Proficiency eklemek, oyuncuların kullandıkları silaha uyum sağlamaları gerektiği anlamına gelir. Double Barrel ile sadece hip-fire yapabileceklerinin ve bunun o kadar doğru olmayacağının farkında olmalılar. Bununla birlikte, doğru eklenti seti ile oyuncular silahla başarı şanslarını en üst düzeye çıkarabilir. Muzzle: M97 Full Choke

Barrel: Sawed Off

Optic: 1913 Variable 4-8X

Stock: Removed Stock

Underbarrel: M1915 Steady

Magazine: Double Aught

Ammo Type: Packed Powder

Rear Grip: Pine Tar Grip

Proficiency: Akimbo

Kit: Quick Bu eklenti setini kullanan oyuncular, mermilerinin isabetliliklerinin önemli ölçüde arttığını görüyor. Packed Powder ile hasar menzili de artar. Bu özellik, Sawed Off namlusu ile düşürülür ancak bu, genel hasarı iyileştirir ve oyunculara karşılığında daha geniş bir pelet dağılımı sağlar. M97 Full Choke, peleti daha sıkı bir şekilde geri getiriyor.

Bu Double Barrel teçhizatına Vanguard’da alışmak biraz zaman alacak ama oyuncular bunu anladığında oyundaki en iyi silahlardan birine sahip olacaklar.

0
0
0
0
0
23
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish