MOBA Rehberler

Halo Infinite Dereceli Katmanlar Açıklandı: Dereceli Arena Nasıl Çalışır?

Halo Infinite, daha zorlu rekabet arayan oyuncular için eksiksiz bir rekabet ortamı sunuyor.

Halo Infinite’de, Sıralamalı Arena, Spartalı fanatiklerin oyundaki en iyi rekabeti arayan diğerleriyle rekabet etmek için gittikleri yerdir. Pek çok PvP oyunu gibi, Halo Infinite’in dereceli modu da en iyi, becerilerini ölçmek ve umarım zaman içinde geliştirmek isteyen oyuncular için ayrılmıştır. Tırmanmanız gereken birkaç Halo Infinite dereceli katmanla, daha geniş Halo rekabet sahnesine nasıl yığıldığınızı tam olarak görselleştirebileceksiniz. Halo Infinite dereceli katmanlar hakkında bilmeniz gereken her şey burada

Halo Infinite dereceli katmanlar listesi

Halo Sonsuz Dereceli Arena’da tırmanmanız gereken toplam 31 derece var ve bu, rekabetçi PvP’de yeniyseniz çok fazla görünebilir, ancak bu, bu türdeki diğer oyunlarla eşit bir sayıdır. 343, Halo’nun dereceli kademelerine biraz nüans vermek istiyor ve bu boyuttaki bir kademe listesi, acemileri efsanevi Spartalılardan ayırmaya yardımcı oluyor. Aşağıdan en uç noktaya kadar Halo Infinite dereceli katmanlar listesi:

  • Bronz I – VI
  • Gümüş I -VI
  • Altın I – VI
  • Platin I – VI
  • Elmas I – VI
  • Oniks

Onyx, içinde alt katmanlar olmayan tek katmandır, yani tüm Halo Infinite sahnesinde yalnızca en yetenekli oyuncular için ayrılmıştır. Ama merak etmeyin, genellikle sadece sizin beceri seviyenize yakın oyuncularla karşı karşıya geleceksiniz, bu yüzden Diamond aralığında bir şey elde edemediğiniz sürece Onyx oyuncularıyla karşılaşmayı beklemeyin.

Halo Infinite’de sıralama nasıl iyileştirilir.

Bu sorunun cevabı gerçekten iki yönlüdür. Herhangi bir derece kazanmak için öncelikle Dereceli Arena’da 10 maç tamamlamanız gerekir. Oyun, sizi başlangıç ​​aşamasına yerleştirmek için bu ilk serideki performansınızı kullanır, ancak hemen Bronze’da takılıp kalmasanız da, en iyi oyuncuların bile bu kadar kısa sürede Onyx’e gelmesini beklemeyin. Sistem, sizi elit azınlığın arasına yerleştirmek için muhtemelen bu küçük bir avuç kibritten daha fazlasına ihtiyaç duyacaktır.

İlk derecenizi yükseltmek için oldukça basit: İyi olun. Gerçekten, daha fazla eleme, Capture The Flag ve Stockpile gibi oyunlarda daha fazla puan ve en önemlisi, daha fazla galibiyetle, zaman içinde sıralamanızın arttığını göreceksiniz. Bir öneri, becerilerine güvendiğiniz ve kabaca sizinkine eşit olan güvenilir bir grupla oynamak olacaktır. Bu şekilde, öfkeyi bırakma, takım öldürme veya sadece genel aptallık gibi oyuna herhangi bir sayıda karakter kusuru getirebilecek rastgele oyunculara bağımlı olmayacaksınız.

Tutarlı ve sağlam bir oyunla, sıkı çalışmanız, düzenli olarak iyileştirilen rütbelerle görselleştirilecektir. Sıralamalar, her sezonun sonunda sıfırlanacak ve Halo, kendisinden önceki benzer oyunların belirlediği yolu takip ederse, sıralamadaki seviyeleri ne kadar yükseğe tırmandığınıza bağlı olarak kazanılacak kozmetik ödüller olabilir. Şimdilik, önümüzde yalnızca ilk sezonun Mayıs 2022 bitiş tarihi var. Bu tür ödüllerin bu sezonda açıklanıp açıklanmayacağını bekleyip görmemiz gerekecek.

0
0
0
0
0
31
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish