Rehberler

Call of Duty: Vanguard’da Altın Automaton nasıl elde edilir!

Şu anda Call of Duty: Vanguard’daki tüm hatalar ve aksaklıklar arasında bazı basit gözden kaçmalar da var. Sledgehammer Games’in bu ihmalleri, Vanguard’ın ne kadar yeni olduğu düşünüldüğünde bir dereceye kadar beklenebilir. Bununla birlikte, hatalardan biri, Vanguard çok oyunculu modunda oyuncuların Automaton saldırı tüfeğinde Altın kamuflaj kazanmasını engelliyor gibi görünüyor.

Automaton, oyuncuların belirli bir dizi eki kullanarak 100 ADS öldürmesi almasını gerektiren bir kamuflaj görevine sahiptir. Zorluğun oyuncuları durdurmasının nedeni, gerekli eklerden birinin mevcut olmamasıdır.

Söz konusu ek Assassin Proficiency’dir. Onsuz, oyuncular “Akıl Oyunları”(Mind Games) kamuflaj bölümünü tamamlayamazlar ve Automaton Altın kamuflaj kazanamazlar. Hayranlar kısa süre önce bu soruna bir geçici çözüm keşfetti.

VANGUARD’DA AUTOMATON ALTIN KAMUFLAJINI KAZANMA

Mindgames kamuflaj bölümü için gereken diğer iki eklenti Anastasia Sniper namlusu ve Empress Broadsword stoğudur. Oyuncular bu eklentileri sorunsuz bir şekilde donatabilirler.

Bu eklentiler donatıldıktan sonra, oyuncuların Automaton için eklenti yuvasına gitmesi gerekecek. Burada oyuncular Çılgınlık eklentisini seçmek istiyor. Bazı nedenlerden dolayı, bu eklentiyi diğer iki eklenti ile donatmak, oyuncuların Mindgames kamuflajını ADS öldürmeleriyle ilerletmesine olanak tanıyor. SledgeHammer, sorunu çözmek için bir güncelleme yayınlayana kadar muhtemelen tek geçici çözüm budur.

Frenzy, oyuncuların öldürdükten sonra sağlıklarını yenilemelerini sağlayan bir eklentidir. Belki de SledgeHammers oyunu, Vanguard piyasaya sürülmeden önce Proficiency’nin adını Assassin’den Frenzy’ye değiştirdi ve Mindgames kamuflaj bölümünde adını değiştirmeyi unuttu. Her iki durumda da, oyuncular bu üç eklentiyi donatarak Automaton kamuflajlarını ilerletebilir ve sonunda Vanguard’da Altın kamuflajı kazanabilirler.

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR