Oyun Rehberler

Zelda Tears Of The Kingdom Wingsuit Nasıl Alınır?

Zelda Tears Of The Kingdom Wingsuit Nasıl Alınır? The Legend of Zelda Tears of the Kingdom’da Wingsuit veya Süzülme Seti edinin.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Wingsuit veya Glide Set, hava dalışı için mükemmeldir. Oyun dünyasının geri kalanına bakan yüzen adalara ve bölgelere gideceğiniz için bu aktiviteyi sık sık yapmanız gerekecek. İşte Zelda: Tears of the Kingdom’da Kanat Giysisi veya Süzülme Setini edinmenize yardımcı olacak rehberimiz.

Zelda: Krallığın Gözyaşları oyununda Kanat Giysisi veya Süzülme Seti nasıl edinilir
Zelda: Krallığın Gözyaşları Kanat Giysisi veya Süzülme Seti, oyun dünyasının gökyüzü bölgesindeki üç küçük adada bulunabilir. Bu alanlara ulaşmak için, onlara en yakın Skyview Kuleleri veya gökyüzü bölgesindeki bir dönüm noktası ile etkileşime girmeniz gerekir. Oradan da bu alanlara ulaşana kadar havada yolunuzu bulmanız gerekecek.


İlginizi çekebilir: Zelda Hakkında İçerikler


Daha yukarıda devasa dönen sütunlar görmelisiniz. Ancak, amaç bu dönen sütunların altındaki küçük yüzen adaya gitmektir.

Zelda Tears Of The Kingdom Wingsuit Nasıl Alınır?

Bunlar gitmeniz gereken yerlerdir:

  • Courage Island (Glide Shirt) – Lookout Landing’in batısında, Lindor’s Brow Skyview Kulesine oldukça yakın.
  • Bravery Island (Glide Pants) – Bu ada doğrudan Büyük Hyrule Ormanı’nın üzerindedir. En yakını Typhlo Harabeleri Skyview Kulesi’dir, ancak diğer yüzen adaları geçmeniz gerekir.
  • Valor Island (Glide Mask) – Lanayru Dağı Skyview Kulesinden uçmak yeterli olmayabilir. Bu nedenle, en iyi seçeneğiniz Su Tapınağı hızlı seyahat noktasını kullanmaktır. Daha sonra kendiniz bir uçak, balon veya roket aracı oluşturabilirsiniz.
Zelda Tears Of The Kingdom Wingsuit Nasıl Alınır?
Zelda Tears Of The Kingdom Wingsuit Nasıl Alınır

Şimdi, Zelda: Krallığın Gözyaşları Kanat Giysisi veya Kayma Setini elde etmek için sadece bu alanlara ulaşmak yeterli olmayacaktır. İlk olarak, o konumdaki Zonai Yapısı ile konuşmanız gerekecek. Size bir paraşütle atlama ritüelinden bahsedecekler, bu ritüelde atlayıp tüm yeşil halkaların arasından süzülmeniz ve sonunda daha aşağıdaki su havuzuna ulaşmanız gerekecek.

Her alandaki ilk denemeniz, nasıl gittiğini görebilmeniz için sadece bir alıştırma çalışmasıdır. Bitirdiğinizde, o yerde bir Tapınağın kilidini de açacaksınız.

Bir sonraki denemeniz bir zamana karşı koşu olacak ve bir Zonai Ücreti sunmanız gerekecek. Parkuru zaman sınırı içinde tamamlamanız gerekir. Başarılı olursanız, size ödül olarak o adadaki Süzülme kıyafeti verilir. Ayrıca rekor kırmak için bir deneme daha yapabilirsiniz, bu da size bir Büyük Zonai Ücreti kazandıracaktır.

Her durumda, Zelda: Krallığın Gözyaşları Kanat Giysisi veya Süzülme Setini bu şekilde elde edersiniz. Bu parçalar havadayken kontrollerinizi ve yönünüzü geliştirir, daha yumuşak süzülme ve paraşütle atlama sağlar. Dünyayı keşfederken bu zırh parçalarından en iyi şekilde yararlanın.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir