Oyun Rehberler

Zelda Tears Of The Kingdom Hestu Nerede Bulunur?

Zelda Tears Of The Kingdom Hestu Nerede Bulunur? Find Hestu so you can spend your Korok Seeds in The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Hestu, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom’da önemli bir karakterdir. Bu büyük ve neşeli Korok, ona bir sürü şey vermenizi istiyor. İşte Zelda: Tears of the Kingdom’da envanter boyutunuzu artırabilmeniz için Hestu’yu bulmanıza yardımcı olacak rehberimiz.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Hestu ve envanter boyutu artışı
Zelda: Tears of the Kingdom’da Hestu’yu bulmak için Lookout Landing’e ulaşmanız yeterlidir. Bu, Hyrule’a kadar paraşütle atladığınız anda seferin çok başlarında gerçekleşir. Bu alan aynı zamanda satıcıları, uyku alanı, pişirme kabı ve çeşitli görevleriyle ana/ilk merkeziniz olarak da işlev görecektir.


İlginizi çekebilir: Zelda Hakkında İçerikler


Hestu’ya gelince, onu arazinin güney köşesinde, Ahır görevlisine oldukça yakın bir yerde göreceksiniz. Ancak, gelir gelmez onu görmezseniz, kampanyayı biraz daha ilerletmeniz gerekebilir.

Daha sonra bulduğunuz Korok Tohumlarını takas ederek hangi envanteri artıracağınızı seçebilirsiniz: yakın dövüş silahları, yaylar veya kalkanlar. Başlangıçta, tek bir yuva yalnızca tek bir Korok Tohumuna mal olacaktır. Ancak, belirli bir envanter yuvasına daha fazla yuva ekledikçe, maliyet de artacaktır. Bu eylemler Hestu’nun sevinçle haykırmasına ve aptalca bir dans etmesine neden olur.

Zelda Tears Of The Kingdom Hestu Nerede Bulunur
Zelda Tears Of The Kingdom Hestu Nerede Bulunur

Korok Tohumları veren Koroklar tuhaf yerlerde bulunabilir. Çözülmesi gereken bir mini bulmaca, yapılması gereken basit bir görev veya bazı durumlarda arkadaşlarına ulaşmak için küçük bir yardıma ihtiyaç duyarlar. Basitçe söylemek gerekirse, oyunda yüzlerce Korok Tohumu var, bu nedenle envanter boyutunuzu artırmak için çok sayıda şansınız olmalı.

Bir kenara, savaşta ne kadar sık kullanacağınızdan dolayı yakın dövüş silah envanterinize öncelik vereceğinizi umuyoruz. Sırada yaylar ve ardından kalkanlar var.

Son olarak, Büyük Hyrule Ormanı’nı temizledikten sonra Hestu başka bir yere taşınacaktır. O zaman Deku Ağacının hemen yanında olacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir