Rehberler

League of Legends Arcane Kapsül nasıl alınır?

Arcane Kapsül, Riot’un yeni animasyon dizisi Arcane’i kutlamak için League of Legends’a getirdiği bir dizi görev sonucu hesabınıza yüklenen, içinde 3 değerli skin ve sihirdar simgesi içeren bir oyun içi ödüldür.

Bu muhteşem ödülü hesabınıza almak için yapmanız gereken adımlar şunlar:

1_ riotxarcane.riotgames.com a girip sağ üstten riot hesabınıza giriş yapıyorsunuz.

2_ Hesabınıza giriş yaptıktan sonra hemen keşfete tıklıyosunuz, bir dizi anlatım sizi biraz bekletecek sonra Heimerdinger ve Jaycele konuşma diyalogu kuruyorsunuz. Dilerseniz hızlı hızlı tıklayarak bu konuşmaları hemen geçebilirsiniz, bu sizin görev akışınızı etkileyemecek.

3_ Konuşma bittikten sonra sizi bir alana yollayıp sağa sola göz atmanızı isteyecek. 2 kere sağ sol yaptıktan sonra sol üstte bir harita iconu belirecek. Bu harita iconuna basıp Sihirdar Parkı’na gitmeniz gerekiyor.

4_ Sihirdar parkında bizi Gwen karşılayacak. Onunla da konuşma penceresi açılacak ve en sonunda bizi bir siteye yönlendirecek ama bu sitede bir işimiz yok yani kapatabilirsiniz.

5_ Daha sonra Jhin’i bulmamız gerekecek Sihirdar Parkı’nda sağa dogru giderek Jhin’i bulabilirsiniz. Jhin ile konuşun, konuşma bittiginde o da sizi bir siteye yönlendirecek o siteyi kapatıp döndügünüzde Jhin size ” Dediğimi yaptın mı?” diye bir soru soracak. ”Evet Yaptım” seçeneği seçmeniz gerekiyor.

6_ Buraya kadar adımları takip ettiyseniz artık Sett’in yanındaki satıcıya gidip asıl görevi alabilirsiniz

7_ Satıcıyla konuştuktan sonra size görev vericek. Bu görevde ilk verdiği kılıcı Gwen’e , ikinci verdiği T-Shirt’ü Sett’e ve üçüncü verdiği asayı Jhin’e götürmeniz gerekiyor. Bu siparişlerini teslim ettikten sonra satıcıya dönüp ödülümü ver diyaloguna basmanız gerekiyor.

8_ Bütün bu adımları eksiksiz yerine getirdikten sonra LoL istemcisinden hesabınıza girebilir ve Hesabınızda sizi bekleyen Arcane Kapsülünün tadını çıkarabilirsiniz!

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR