Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Arka-plan PlayStation güncellemesi, Godzilla ve King Kong’un Warzone’a geleceğini doğruladı

PlayStation Store’un arka-planına yapılan yeni bir güncelleme, korkunç kaiju Godzilla ve King Kong’u içeren yaklaşan bir Call of Duty: Warzone etkinliği için resmi görünümlü bir çizimi ortaya çıkardı.

Resim, “Savaş 11 Mayıs’ta başlıyor” diyor ve King Kong filmlerindeki bilimsel organizasyonun adı olan Monarch Operasyonu adını taşıyor.

Resimde ayrıca, Kaldera üzerinde yükselen Godzilla ve King Kong var, büyük kertenkele uçaklar etraflarında uçarken adaya nükleer nefesini ateşliyor.

Activision, 27 Nisan’da çıkacak olan Vanguard ve Warzone üçüncü sezonun yayınlanmasına çok az süre kala büyük bir şeyler hakkında konuşmaya başlamıştı. Görünüşe göre yeni sezonun lansmanı ile bu yeni etkinlik arasında iki hafta olacak.

Monarch Operasyonu, Warzone’un Fortnite benzeri bir canlı etkinlik girişimi gibi görünüyor. Epic’in battle royale’i, oyuncuların oyun içinde birlikte bir şeyler yaşamak için giriş yaptığı, oyundaki devasa, canlı etkinlikler için standardı belirliyor. Activision bunu başarabilirse, King Kong ve Godzilla savaşını görmek inanılmaz olabilir.

Önümüzdeki hafta başlayacak olan üçüncü sezonla birlikte, yukarıdaki görüntülerin resmi onayı yakında gelecek ve etkinliğin kendisi 11 Mayıs’ta Warzone’a ulaşacak.
Kaynak

4
17
33
5
4
5
2
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
trackback
Ubisoft, Battle Royale Elements ile Yeni Bir PvP Battle Arena Oyunu Üzerinde Çalışıyor - The Gamer Station
24 Nisan 2022 15:23

[…] battle royale haberlerinde Call of Duty: Warzone, Mayıs ayında King Kong ve Godzilla’yı savaşa […]

1
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X