Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Arka-plan PlayStation güncellemesi, Godzilla ve King Kong’un Warzone’a geleceğini doğruladı

PlayStation Store’un arka-planına yapılan yeni bir güncelleme, korkunç kaiju Godzilla ve King Kong’u içeren yaklaşan bir Call of Duty: Warzone etkinliği için resmi görünümlü bir çizimi ortaya çıkardı.

Resim, “Savaş 11 Mayıs’ta başlıyor” diyor ve King Kong filmlerindeki bilimsel organizasyonun adı olan Monarch Operasyonu adını taşıyor.

Resimde ayrıca, Kaldera üzerinde yükselen Godzilla ve King Kong var, büyük kertenkele uçaklar etraflarında uçarken adaya nükleer nefesini ateşliyor.

Activision, 27 Nisan’da çıkacak olan Vanguard ve Warzone üçüncü sezonun yayınlanmasına çok az süre kala büyük bir şeyler hakkında konuşmaya başlamıştı. Görünüşe göre yeni sezonun lansmanı ile bu yeni etkinlik arasında iki hafta olacak.

Monarch Operasyonu, Warzone’un Fortnite benzeri bir canlı etkinlik girişimi gibi görünüyor. Epic’in battle royale’i, oyuncuların oyun içinde birlikte bir şeyler yaşamak için giriş yaptığı, oyundaki devasa, canlı etkinlikler için standardı belirliyor. Activision bunu başarabilirse, King Kong ve Godzilla savaşını görmek inanılmaz olabilir.

Önümüzdeki hafta başlayacak olan üçüncü sezonla birlikte, yukarıdaki görüntülerin resmi onayı yakında gelecek ve etkinliğin kendisi 11 Mayıs’ta Warzone’a ulaşacak.
Kaynak

0
0
0
0
0
4
0

1 Yorum

Bir cevap yazın

EnglishTurkish