Haberler Oyun

Valorant’ın yönetmeni Bungie’ye geçti

Valorant’ın yönetmeni Bungie’ye geçti. Joe Ziegler, Destiny Stüdyosunda ” Yeni şeyler üzerinde çalıştığını” söylüyor.

Valorant’ın direktörü, artık Bungie‘de çalıştığını açıkladı .

Joe Ziegler Pazartesi günü, Destiny geliştiricisine katıldığını ve orada çalışmaya başladığını tweetledi.

Ziegler, “Güncelleme – Yeni evimin Bungie’de bir gün hepiniz tarafından oynanacağını umduğum yeni şeyler üzerinde çalıştığını duyurmaktan mutluluk duyuyorum” diye yazdı.

Ziegler, 2020’de büyük beğeni toplayan ve ilk yılında aylık 14 milyondan fazla aktif oyuncuya ulaşan Valorant için ilk fikri bulan kişi olarak kabul ediliyor.

Bu ayın başlarında Zeigler , Bungie’deki işinin önceden güvence altına alındığını öne sürerek Riot Games’ten ayrıldığını tweetleyerek Bungie’ye geçti

“Merhaba millet, Riot’ta geçirdiğim 12 harika yıldan sonra bu hafta benim son haftam olacağını size bildirmek istedim” diye tweet attı iki hafta önce.

“Birlikte paylaştığımız harika anılar için Riot Games’e ve hepinize minnettarlıkla dolu bir kalple buradan ayrılıyorum. Bir sonraki evim ile çok yakında güncellenecek.”

Valorant’ın yönetmeni Bungie’ye geçti

Bungie şu anda Destiny 2’nin 28 Şubat’ta piyasaya sürülecek olan yedinci genişlemesi olan Lightfall’ı bitiriyor. Bunu 2024’ün başlarında Bungie’nin oyunun ilk büyük destanını tamamlayacağını söylediği The Final Shape izleyecek.

Riot, geçtiğimiz yıl mobil cihazlar için Valorant’ın bir sürümünü yayınlamayı planladığını duyurmuştu .

Şirket, Haziran 2021’de ” Valorant’ı dünya çapında daha fazla oyuncuya getirmek için seriyi Valorant Mobile ile başlayarak genişletmeye hazırlandığını ” söyledi, ancak oyunun yeni sürümünün ne zaman geleceğini doğrulamadı.

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir