Aksiyon Haberler Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS)

PUBG Mobile PMPL Turnuvasında Oyuncuların Ölümsüz Olmasına Neden Olan Bir Bug Ortaya Çıktı!

Her güncellemede, PUBG Mobile’da bir veya iki bug ortaya çıkabilir, ancak en sonuncusu en can sıkıcı olan olabilir. Oyunda oyuncuların ölümsüz olmasına neden olan oldukça büyük bir bug ortaya çıktı, ancak Tencent bugün erken saatlerde bir yama ile bu bugı düzeltti.

Bug, Kuzey Amerika ve Endonezya’da devam eden PUBG Mobile Pro Ligleri (PMPL) sırasında da yaşandı. PMPL Kuzey Amerika’daki ikinci gününün beşinci maçında, Lazarus oyuncuları ISSAJATT ve Joey bu bugla karşılaştı ve net vuruşlar yapmasına rağmen Vamp oyuncusu Benny’i düşüremedi. Lazarus’un oyun içi lideri, oyuncuların aldığı klipleri Instagram‘da yayınladı ve Tencent’i bu sorunu çözmeye çağırdı. Bu kliplerde Lazarus’un oyuncularının hasar verdiği açıkça görülüyor ancak Benny bu vuruşlardan hasar almıyor.

Aynı sorun PMPL Endonezya’nın üçüncü haftasının dördüncü gününde de meydana geldi. Onic oyuncusu NiKK maçın sonlarına doğru Erangel’de ölümsüz hale geldi ve bu bug sonucunda Bigetron oyuncuları uHighboyOP, Luxxy ve Zuxxy’yi devirdi. PUBG Mobile Esports Indonesia daha sonra olayla ilgili bir iç soruşturma yürüttüğünü duyurdu ve resmi bir kararın yakında açıklanacağını söyledi.

Tencent, bugün yeni bir yama ile sorunu çözdüğünü duyurdu. Şirket, espor ekibinin sorunun rekabetçi kısmını ele alacağını da sözlerine ekledi. Etkilenen takımlara bazı tazminat puanlarının verilip verilmeyeceği merak konusu.


Kaynak

0
0
0
0
0
10
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish