Haberler

Epic Games’in Sıradaki Ücretsiz Oyunları XCOM 2 ve Insurmountable

Epic Games Store’un haftalık ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta Rogue Legacy ve The Vanishing of Ethan Carter verilirken, önümüzdeki hafta da yine 2 oyunla devam edileceği ilan edildi; sıradaki oyunlar Insurmountable ve XCOM 2 olacak.

Insurmountable, bizleri sanal birer dağcı haline getiren bir oyun 🙂 Türlü türlü arazide dolanıp, önümüze çıkan dağ, tepe ne varsa tırmanmaya çalışıyoruz. Tabii bir yandan da karakterimizin yaşamsal değerlerinin kritik seviyelere gerilemediğinden emin olmak gerekiyor. Gece-gündüz döngüsü ve dinamik hava değişimi de mücadeleyi bizim için daha zorlu hale getiriyor. Bu arada rogue-like bir oyun olduğunun da altını çizelim.

XCOM 2 hakkında aslında fazla söz söylemeye gerek yok; halen oynayabileceğiniz en iyi taktik sıra tabanlı strateji oyunlarından birisi. Bu zamana kadar oynamamışsanız, kesinlikle tavsiye ederim; fırsat bu fırsat, bir şans verin bence:

Bu haftanın oyunları Rogue Legacy ve The Vanishing of Ethan Carter’ı 14 Nisan akşamına kadar, önümüzdeki haftanın oyunları Insurmountable ve XCOM 2’yi 14-21 Nisan tarihleri arasında Epic Games kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

0
0
0
0
0
4
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish