Genel Haberler

EA, EA Play 2022’yi iptal etti

Yaz, genellikle çoğu büyük oyun geliştiricisi ve yayıncısının, yılın ikinci yarısı ve sonrasında hangi ürünleri ve güncellemeleri piyasaya sürdüklerini göstermek için sunumlar veya etkinlikler düzenlediği zamandır. Ancak Electronic Arts henüz ayrıntılara girmeye hazır değil gibi görünüyor.

IGN‘ye yapılan açıklamada EA, bu yaz EA Play Live etkinliğine ev sahipliği yapmayacağını doğruladı. Bunun yerine gelecek projeler hazır olduklarında bireysel güncellemeler vaat etti.

“Oyuncularımızla bağlantı kurma ve yenilikleri hepinizle paylaşma yolu olduğu için EA Play Live’ı seviyoruz. Ancak, bu yıl işler size her şeyi tek bir tarihte göstermek için uygun değil” dedi. “Birinci sınıf stüdyolarımızda heyecan verici şeyler oluyor ve bu yıl her biri için doğru zaman geldiğinde bu projeler hakkında çok daha fazlasını açıklayacağız. Yıl boyunca sizinle vakit geçirmek için sabırsızlanıyoruz!”

EA Play Live, şirketin yıl boyunca ev sahipliği yaptığı EA Play etkinliklerinin en büyüğüdür ve genellikle Haziran ayındaki E3 ile aynı zamana denk gelir, ancak daha sonra Twitch ve YouTube’da yayınlanan ayrı bir canlı etkinlik olarak yürütülür.

Bu yıl dijital formatta farklı bir EA Play yayınının yapılmayacağı anlamına gelmiyor. Ancak yayıncının Dead Space remasteredın 2023 sürümünü hedeflediğini ve Battlefield 2042’nin beklentileri karşılamadığını ve bunun sonucunda güncellemeler için yeniden çalışılmaya başladığı söyleniyor.
Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR