Haberler

NBA 2K22 75. Baskı 60’lar/70’ler Paketlerini Piyasaya Sürüyor; 11 Yeni Kart, Yeni Locker Kodu

11 yepyeni kart içeren yeni bir seri NBA 2K22 pazarına giriyor ve oyuncuların daha fazla çevrimiçi içerik toplaması için başka bir locker kodu mevcut.

NBA normal sezonunun bitmesine bir ay kalmış olabilir, ancak NBA 2K22, oyun içi güncellemeleri ve yeni içerik yayınlarıyla henüz bitmesine var görünüyor. Bu hafta, 2K Games yeni oyuncu derecelendirmeleri, yepyeni bir yükseltilmiş Dark Matter kartı yayınladı ve şimdi yepyeni bir paket piyasaya çıkıyor.

Yeni koleksiyon Wilt Chamberlain, Elgin Baylor, Dolph Schayes ve Rick Barry gibi efsanevi isimleri içeriyor ve yeni paket sürümüyle veya pazardan ayrı ayrı satın alınarak satışa sunulacak. Yeni paket, NBA’in önemli bir kilometre taşını, ligin 75. yılı ve rekabetini kutlamasının bir parçası. NBA 2K22 MyTeam’in her sezonu, toplanacak ve oynanacak yeni bir on yıllık ikonik süper yıldız getirdi. Oyuncular belirli bir on yılın tüm kartlarını elde ettikçe, çabaları için bir DarkMatter kartı ile ödüllendirilecekler.

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR