Aksiyon Haberler Macera Mobil Oyunlar RPG / MMORPG

Dislyte, 10 Mayıs’ta Açık Beta Testini Başlatacak!

AFK Arena ve Rise of Kingdoms geliştiricisi Lilith Games’in en yeni ürünü Dislyte, 10 Mayıs’ta hem iOS hem de Android’de açık beta testine başlayacak.

Anubis, Odin ve Medusa gibi mitolojik tanrılara dayanan güçlü varlıklar Espers’ın etrafında toplanıyor. Oyuncular beş Esperden oluşan bir ekip oluşturacak ve bunları Miramon olarak bilinen korkunç bir varlığı yenmek için güçlü ve dev canavarlarla savaşmak için kullanacaklar.


Oyuncular ayrıca Espers takımlarını online bir arenaya götürerek ekstra ödüller için diğer oyuncularla savaşabilir ve ayrıca uygulama simge durumuna küçültüldüğünde bile savaşların otomatik olarak oynamasına izin vererek oyuncuların aktif olarak oynamadıklarında bile oyunda ilerlemelerine izin verebilecek.

Mitolojik tanrılara gönderme yapmasına rağmen, Dislyte’ın dünyası, tekno-pop müziği ve atıfta bulundukları kültürlerin görünüşlerini birleştiren karakter tasarımları ile günümüzün müzik ve moda dünyasını oyuna entegre ediyor. (Çin, İskandinav, Mısır, ve diğerleri) Kültürleri daha modern bir stil ve görünümle bizlere sunuyor.

Dislyte, 10 Mayıs’tan itibaren açık beta ile hem iOS hem de Android cihazlarda mevcut olacak. Oyuncular oyunun resmi web sitesinde ön kayıt yaptırabilir ve ek ödüller kazanabilir.Kaynak

0
0
0
0
0
31
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish