Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Halo Infinite artık her gün ilk birkaç maçınız için size bonus XP verecek

343 Industries, oyuncuların “oturumlarına istenenden daha yavaş ödemelerle başladıklarını” söyledi.

Halo Infinite’e daha fazla EXP değişikliği eklendi ve oyunculara her gün ilk birkaç oyunlarında güzel bir destek verildi.

Infinite’in savaş geçişi ilerlemesi, oyunun çok oyunculu gölgesinin bu ayın başlarında düşmesinden bu yana sıcak bir konu oldu. İlk başta oyun oynamaktan kazanılacak bir XP yoktu, tüm deneyimler yalnızca zorluklarla biriktirildi. 343 , her seferinde 50 XP kazandıran kalıcı bir ” tek oyun oyna ” mücadelesine takıldı, ancak topluluk yöneticisi John Junyszek, stüdyonun “oyuncuların seanslarına istediğimizden daha yavaş ödemelerle başladıklarını fark ettiğini” söyledi.

Bununla mücadele etmek için, her gün oynanan ilk altı oyun, yedinci oyundan itibaren standart 50 XP’ye geri dönene kadar kademeli olarak azalan bonus bir deneyim yığını ödüllendirecek. Değişiklikler bugün daha sonra yayınlanacak ve “verilere ve oyuncu geri bildirimlerine göre” yapıldı.

Hoş bir değişiklik olsa da, battle pass hala biraz kusurlu bir karmaşa. Junyszek, 343’ün ileride daha büyük değişiklikler yapmaya “bağlı olduğunu”, ancak bunların uygulanmasının “zaman alacağını” söyledi. Halo Infinite’in baş tasarımcısı bile, Infinite’in sinir bozucu ilerleme sistemi hakkında ” herkesin acısını hissettiğini ” söyledi ve şikayetleri ele almanın en büyük önceliği olduğunu ekledi.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR