E-SPOR Genel Haberler MOBA

Riot: ‘Silco League of Legends’a gelmiyor’

Riot Games’in hit animasyon dizisi Arcane’nin ana karakterlerinden biri olan Silco, gelecek yıl Teamfight Tactics’e oynanabilir bir birim olarak katılmaya hazırlanıyor. Ancak Riot Games, Silco’nun League of Legends şampiyon kadrosunda yer almayacağını doğruladı.

“Genellikle, çok çalışarak League of Legends şampiyonlarını Teamfight Tactics’e uyarlayabiliyoruz, ancak Silco League of Legends’a gelmiyor, bu yüzden onu sıfırdan inşa etmek zorunda kaldık.

Arcane için özel olarak tasarlanmış orijinal bir karakter olan Silco, bu yılın başlarında Netflix dizisinin galası sırasında LoL evrenine giriş yaptı. Gelecek yıl, önceden var olan bir LoL şampiyonuna dayanmayan, orijinal olarak şekillendirilen ilk Teamfight Tactics birimi olduğunda, Runeterra dünyasında büyümeye devam edecek. Silco’nun şu anda TFT’de ne yapabileceği belli değil, ancak Riot henüz birimin istatistiklerini, maliyetini veya yeteneklerini açıklamadı.

Silco, LoL kadrosuna katılmayacak olsa da, Riot’un bu yılın başlarındaki bir Şampiyon Yol Haritası gönderisine göre, “her zaman hareket halinde olan bir kinetik nişancı” da dahil olmak üzere, 2022’nin yaklaşan şampiyonları için halihazırda planları var.

Ayrıca Riot, LoL kadrosu dışından diğer karakterlerin potansiyel olarak TFT’ye katılabileceğini ima etti. Riot, “Silco, TFT’ye katılan ilk LoL dışı birim olsa da, gelecekte bize katılan daha fazla yabancı olabilir” dedi. “Belki bazıları tamamen Runeterra’nın dışından.”

Kaynak

0
0
0
0
0
30
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish