Genel Haberler

League of Legends Aralık Prime Oyun kapsülü şimdi alınabilir!

League of Legends için Prime Gaming kapsülünüzü hemen alarak Aralık ayına doğru şekilde başlayın.

Riot Games’in Prime Gaming ile kapsamlı işbirliğinin bir parçası olarak, şirketin tüm oyunları aylık olarak prime gaming dropları veriyor. Ortaklık, oyunculara tonlarca hediye getiriyor ve League of Legends’ın Aralık ganimeti dün erken saatlerde hayranlar için yayınlandı.

Bu ay 650 RP talep edebilirsiniz; 1.350 RP kalıcı kostüm; 200 Turuncu Öz; beş şampiyon parçası; iki seri bir ebedi parça; ve 30 günlük XP Takviyesi.

Bu avantajlardan yararlanmak için hem Riot Games hesabınızın hem de Prime Gaming üyeliğinizin olması gerekir. Bu iki hesabın, oyun içindeki ödülleri kolayca alabilmek için de birbirine bağlanması gerekecektir.

Henüz iki hesabı bağlamadıysanız, işlem basittir. Prime Gaming’in web sitesine gidin ve bu ayın ganimeti için “Talep Et”e basın. Ardından Riot Games hesabınıza giriş yapmanız istenecektir. Tamamlandığında, ganimetiniz kısa süre içinde oyunda görünmelidir, ancak MOBA’da yeniyseniz, önce LoL eğitimini tamamlamanız gerekir.

Halihazırda iki hesabını birbirine bağlayanların Prime Gaming web sitesini ziyaret etmeleri ve yeni mevcut ganimeti talep etmeleri yeterli olacaktır.

İki şirket arasındaki uzun süredir devam eden işbirliğinde daha çok ay var, bu nedenle Aralık ayı ödüllerinizi şimdi talep ettiğinizden emin olun ve Ocak ayında daha fazla ödülle yeni yıla başlayın. Şu anda Prime Gaming üyeliğinizle Arcane ganimetlerini de talep edebilirsiniz.

Kaynak

0
0
0
0
0
38
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish