Aksiyon E-SPOR Haberler

Call of Duty: Vanguard ve Warzone 2. sezon fragmanları gameplayler ve yenilikleri içeriyor!

Activision, oyunların gelecek haftaki ikinci sezon güncellemesinden önce Call of Duty: Vanguard ve Warzone’da gelecek içerikleri gösteren iki yeni video yayınladı.

Kısa oyun videosu, oyunlara gelen bazı yeni “Zırhlı Savaş Makineleri”nin yanı sıra Warzone’un yeniden konuşlandırılan balonlarını ve Chemical Factory gibi yeni ilgi alanlarını gösteriyor.

Video ayrıca, Vanguard Royale’deki Bombardıman uçakları ve oyuncuları Nebula V gazından ve çevreyi saran gaz çemberinden koruyan Dekontaminasyon İstasyonu adlı yeni bir harita da dahil olmak üzere, oyuncuların diğer yeni özellikler açısından neler bekleyebileceklerini gösteriyor.

Video, sezon boyunca oyuncuların eziyet çekmesi için 100 kademeli bir ikinci sezon savaş bileti içinde oyuna gelen bir dizi yeni içerikleri hızlı bir şekilde gösteriyor.

Bu arada dün yayınlanan sinematik, Vanguard’ın devam eden hikayesini ortaya çıkararak, mücadeleye katılan yeni karakterlere bakış sunuyor. İkinci Dünya Savaşı hikayesi hala devam etmekte.

İkinci sezon ayrıca Vanguard’da yeni Zombie içeriğini içerecek ve Terra Valedicta adlı yeni bir haritayı ve Treyarch’ın hayatta kalma modunda diğer iyileştirmeleri getirecek. İkinci sezon 14 Şubat’ta yayınlanacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
47
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish