Haberler

Riot Games, topluluğun tepkisinden sonra VALORANT’taki yeni Sova animasyonlarını kaldırdı!

Riot Games, VALORANT topluluğunun Sova lineupları üzerindeki etkileri konusundaki endişelerini dile getirmesinin ardından Sova’da yapılan animasyon değişikliklerini geri alacağını duyurdu.

24 saatten kısa bir süre önce, Dördüncü Bölüm, Üçüncü Kısım için gelecek yama ile Sova’daki animasyon değişiklikleri ve nerfler duyuruldu. Bu değişiklikler, toplulukta tepkilere yol açtı.

Riot Games, VALORANT Twitter hesabı aracılığıyla “Sova’nın yeni animasyonlarının lineupları bozduğuna dair endişelerinizi duyduk” dedi. “Bu geri bildirime dayanarak, animasyon değişiklikleri Yama 4.08’den kaldırılacak.”

İptal edilen animasyon degişikliğini göstermek için aşağıya örnek bir video bırakıyorum. Animasyonlar iptal edilmiş olsa da Sova’nın Şok Oku yeteneğinin hasarı 90dan 75’e düşürüldü ve Drone’un düşmanı işaretleme süresi kısaltıldı .

Sova, Şok Oku ve Drone’una hala nerfler alacak olsa da, artık linneuplarına müdahale edecek yeni animasyonlara sahip olmayacak. Sova, 2020’de piyasaya çıktığında VALORANT ile birlikte piyasaya sürülen orijinal ajanlardan biriydi. O zamandan beri oyuncular, oyunu yeni zirvelere taşımak için Sova’nın yetenek setinde yeni lineuplar ve taktikler buluyorlar

Oyuncular, Sovanın oklarını harita çevresinde daha önce düşünülmemiş noktalara indirmenin yollarını buldular ve bunu, Şok Oku’nun, asla şüphelenmeyecekleri yerlerde düşmanları veya düşman yeteneklerini(Killjoy ultisi vb) vurmak için kullandılar. Riot, Sova lineupları için harcanan sayısız emeği fark etti ve birkaç yeni animasyon için onu silmeye değmeyeceğine karar verdi.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR