Haberler Oyun

PUBG Mobile’a Dinozorlar Ekleniyor

PUBG Mobile’a Dinozorlar Ekleniyor. Bir sonraki PUBG Mobile güncellemesi muhtemelen beklediğiniz gibi değil. 18 Mayıs’ta yayınlanacak olan 2.6 sürüm güncellemesi, popüler battle royale oyununa dinozorları ekleyecek.

Dinoground etkinliği 18 Haziran’a kadar devam edecek. Etkinlik kapsamında oyuncular Erangel ve Livik haritalarında dinozorlar ve malzemelerle dolu dinozor yerleşimleri bulabilecekler. Oyuncular velociraptors, pterosaurs ve T-Rex’i evcilleştirdikten sonra kilidini açabilir ve onlara binebilirler. Velociraptorlar yüksek yüzeylere çıkmanıza yardımcı olmak için yükseğe zıplayabilir, pterosaurlar sizi harita etrafında uçurabilir ve pençeleriyle düşmanları yakalayabilir ve mega güçlü T-Rex dört kişiyi taşıyabilir ve çok fazla hasar verebilir. Yaratıkları iş başında görmek için aşağıdaki fragmana göz atın.


İlginizi çekebilir: PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Sistem Gereksinimleri


PUBG Mobile’a Dinozorlar Ekleniyor

Dinozor temalı mini oyunlar da vardır; Pterosaur Hoops, oyuncuların yaratıklara binmesini ve sıcak hava balonlarından sarkan çemberlerden süzülmesini gerektirir. Diğer mini oyunun adı Velociraptor Jumping ve oyuncuların yaratıklara binmesi ve hazine bulmak için yüksek platformlara atlaması gerekiyor.

PUBG Mobile’ın 2.6 güncellemesi, dinozor temalı modun ötesinde, oyunun yaratıcı modu World of Wonder’a daha fazla yükseltme ve iyileştirme ekliyor. Yeni bir çok oyunculu platform yarış şablonu da ekleniyor.

Son olarak, geliştirici “dünyaca ünlü elit bir motosiklet markasının” PUBG Mobile ile ortaklık kurduğunu ve ayrıntıların yakında açıklanacağını belirtti.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir