Aksiyon Haberler MOBA Nişancı(FPS-TPS) Oyun-İş Dünyası

League of Legends ADC şampiyonu Jinx, Fortnite’a geliyor!

League of Legends ‘ın pervasız mavi saçlı adcsi Jinx, Fortnite’ın kayalık kıyılarına doğru yol almak için Piltover’daki yoğun yaşamına ara veriyor.

Epic, popüler şampiyonun, Vi’nin küçük kız kardeşinin ve Riot’un yakında çıkacak animasyon dizisi Arcane’nin ana karakterinin yüzünü Fortnite eşya mağazasının her yerine Jinx kıyafeti, kazma, sprey, sırt bling, lobi yolu ve yükleme şeklinde sıvalıyor.

Arcane’in 6 Kasım’daki galasını kutlamak için, Riot dışı bir oyunda ilk kez bir Lig karakterinin yer almasını göreceğiz.

Netflix’te yayınlanacak ama aynı zamanda o akşam saat 21.00’de bir avuç içerik yaratıcısı tarafından Twitch’te birlikte yayınlanacak olan dizi, zengin, ütopik Piltover şehri ile Zaun’un keyifsiz, baskı altındaki yeraltı dünyası arasındaki dengeyi araştırıyor. Oyunculara Lig dünyasına bir bakış sağlıyor.

Fortnite hayranları şimdiye kadar karakterlerin crossoverına alışmış olmalı. 12 Aralık 2020’deki Halo’s Master Chief’ten 21 Şubat 2021’deki Street Fighter’s Chun-li’ye kadar her şeyi gördüler.


Kaynak

0
0
0
0
0
40
0

Bir cevap yazın

X