Aksiyon Haberler Macera RPG / MMORPG

Gelecek yıl Batı’ya gelecek olan Kore MMO’su Lost Ark, şimdi kapalı betada!

Beta 11 Kasım’a kadar sürecek.

Lost Ark’a ilk bakışımız, onu ” olağanüstü iyi görünümlü bir ARPG ” olarak tanımladığımız 2014 yılında geldi . Sonunda dört yıl sonra piyasaya sürüldü, ancak yalnızca Kore’de – bu yılın başlarına kadar, yerelleştirmenin Amazon Games tarafından ele alındığı bir Batı sürümü onaylanmadı.

Lost Ark’ın şu anda 2022’nin başlarında çıkması bekleniyor ve yeni yıl hızla yaklaşırken Amazon ve orijinal yayıncı Smilegate, bir haftalık kapalı beta testini başlattı. 11 Kasım’a kadar devam edecek olan beta testi, yeni Dövüş Sanatçısı Striker alt sınıfını, zindanları ve baskınları, yelken açıp keşfedilecek adaları ve Kore’deki canlı oyunda yapılan diğer güncellemeleri içerecek.

Amazon Games başkan yardımcısı Christoph Hartmann, “Smilegate RPG’nin Batı’daki ortağı olmaktan gurur duyuyoruz ve Lost Ark hayranlarına mümkün olan en iyi oyun deneyimini sağlamak için onlarla yorulmadan çalışıyoruz.” Dedi. Lost Ark ve kapalı betamız, oyuncuların bunu kendileri deneyimlemeleri ve lansmana hazır olduğumuzda ekiplerimize geri bildirim sağlamaları için bir şans.”

Lost Ark kapalı betasına girmek için playlostark.com’a gidin ve Steam veya Amazon üzerinden 15 ila 100 $ arasında değişen ve özel evcil hayvanlar, unvanlar, oyun içi malzemeler ve çeşitli bonuslar içeren bir kurucu paketi alın. Tam olarak yayınlanmadan üç gün önce oyuna “önden başlama” erişimi. Alternatif olarak, playlostark.com’da kabul edilmek üzere rastgele seçilme şansı için kayıt olabilirsiniz .

Kaynak

0
0
0
0
0
12
0

Bir cevap yazın

X