E-SPOR Haberler MOBA Mobil Oyunlar

Riot, Horizon Cup’ı izlemeleri için SEA Wild Rift oyuncularına ücretsiz Poro Energy veriyor!

Riot, League of Legends: Wild Rift Horizon Cup için Güneydoğu Asya’da (SEA) 9,6 milyon Poro Energy çekilişine ev sahipliği yapıyor.

Ufuk Kupası bölgesel yayınlarında Endonezya, Malezya, Singapur, Tayland, Filipinler, Tayvan, Hong Kong ve Vietnam’daki hayranlara açık. Bunlar Bahasa Malaysia, Bahasa Indonesia, Mandarin, Tagalog, Thai ve Vietnam’dadır.

Horizon Cup’ın 13-21 Kasım tarihleri arasındaki her gününde, her akışta 40 kazanan 5.000 Poro Enerji seti alacak. Bu enerjiyi, oyunculara epik bir görünüm bile kazandırabilen bir Poro Mağazası Rastgele Görünüm Sandığı talep etmek için kullanabilirsiniz.

Horizon Cup, Wild Rift için ilk küresel espor yarışmasıdır. 13-21 Kasım tarihleri arasında dünyanın dört bir yanından 10 takım, Singapur’daki Suntec Kongre ve Sergi Merkezi’nde 500.000$’lık ödül havuzundan pay almak için yarışıyor.

Horizon Cup’ta iki Güneydoğu Asya takımı var. Bunlar sırasıyla Filipinler ve Vietnam’dan Team Secret ve SBTC Esports. SEA, oyunun açık betada piyasaya sürüldüğü dünyadaki ilk bölgelerden biri olduğu için takımlar üzerinde çok fazla beklenti var.

Kaynak

50
12
30
0
23
4
7
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X