Haberler

Rocket League’in uzay temalı 5. Sezonu 17 Kasım’da başlıyor

Rocket League Beşinci Sezonu başlamak üzere, 17 Kasım’da yeni öğeler, güncellemeler ve daha fazlasını içeren uzay temalı yeni bir içerikle başlıyor.

Tüm platformlardaki oyuncular, yeni bir rekabet sezonunu başlatacak ve herkesin yeni Nexus model araba tarafından yönetilen bir sonraki Rocket Pass’a erişmesini sağlayacak en son güncellemeyi yarından itibaren indirebilecek.

Oyuncular, maçlarda yarışarak Spacedirt Paint Finish, Hyperspace Animated Decal ve Cosmosis Goal Explosion gibi diğer öğelerle birlikte Nexus’un kilidini açabilirler. Sezon Beş Rocket Pass Premium parçasını satın alan herkes Nexus’un kilidini hemen açar ve tüm oyuncular yeni arabanın son biçimi olan Nexus SC’nin kilidini açmak için rütbeleri yükseltebilir.

Sezon Beş Roket Bileti için tüm ayrıntılar ve içerik büyük güncellemeden önce 16 Kasım’da paylaşılacak. Yıldız Üssü Arkı da yenileniyor ve bir istilanın ardından Yıldız Üssü Arkı (Aftermath) oluyor. GRIMES’in Player of Games Sezon Beş marşının yeni bir sürümünü içerecek ve ek ayrıntılar yakında gelecek.

Psyonix ayrıca Heatseeker Ricochet Sınırlı Zaman Modu’nu (LTM) geri getiriyor ve Rocket Labs’ın karışımına Barricade, Colossus ve Hourglass arenalarını ekliyor. Bu LTM, güncelleme başladıktan bir gün sonra eklenecek ve 18 Kasım’da yayınlanacak.

Rocket League blogunda yeni sezon başladığında dağıtılacak olan Rocket League Beşinci Sezon ve Dördüncü Sezon Rekabetçi Sezon Ödülleri hakkında biraz daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR