Uncategorized

CoD: Mobile’ın Undead Siege modu 8. sezonda kullanılamayacak!

Yine de dokuzuncu sezonda geri dönecek.

Topluluk tarafından aylarca talep edilen Activision, altıncı sezonda Call of Duty: Mobile için nihayet yeni bir Zombies modu yayınladı. Undead Siege modu, oyuncuların bir mobil üssü zombi ordularına karşı savunmak zorunda olduğu, battle royale haritası olan Isolated’de gerçekleşir.

Çok sayıda oyuncunun Undead Siege’den zevk almasıyla Activision, sınırlı süre modunu oyunun devam eden yedinci sezonuna kadar uzattı. 10 Eylül’de geliştirici, modun sekizinci sezonda oyundan ayrılacağını ancak dokuzuncu sezonda geri döneceğini açıkladı. Oyunun sekizinci sezonu Eylül ayının sonuna doğru başlayacak.

CoD: Mobile’da sezonlar yaklaşık bir ay sürdüğü için, oyuncuların Zombies modunun keyfini tekrar çıkarmak için en az Ekim ayının sonlarına kadar beklemesi gerekecek. Activision, modun dokuzuncu sezonda “daha fazlası” ile geri döneceğini ve birkaç güncellemenin yapılacağını belirtti.

Tweet’te gitmek için fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

Undead Siege modunda oyuncular beş gün ve gece hayatta kalmak zorundaydı. Gün boyunca, zombiler dağılmış ve sayıca çok az olduğunda, oyuncular malzeme ve kaynaklar için haritayı keşfe çıkabilirdi.

Bu kaynaklar, zombilere karşı savunmak için taret ve diğer silahları almak için kullanılabilir. Gece yaklaştıkça zombiler dalgalar halinde ortaya çıkmaya başlar. Oyuncular birlikte çalışarak mobil üssü birkaç zombi dalgasına karşı savunmak zorundadır. Sonraki her gece zombiler güçlenir ve yenileri ortaya çıkar.

Kaynak

6
42
26
9
47
7
1
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X