Haberler

Halo Infinite, sıralı sıfırlamayı kullanıma sunmaya hazırlanıyor!

Güncellemeler, oyuncuların gerçek beceri derecelerini bulmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor.

Halo Infinite, oyuncuların gerçek derecelerini bulmalarına yardımcı olmak için yapılan ayarlamalarla Dereceli oyununda bazı büyük değişiklikler almaya hazırlanıyor. Bu değişikliklere tüm basamaklarda rekabetçi bir sıfırlama eşlik edecek.

Şu anda, sezon ortası değişikliklerinin 22 Şubat’taki dereceli sıfırlamanın yanı sıra kullanıma sunulması planlanıyor, ancak işler sezonun başında olduğu gibi olmayacak.

343’teki ekip, sıralama sürecinin oyunculara ve rekabetçi beceri sıralamalarına karşı çok hoşgörülü olduğunu fark etti. Bu artık değişmeye ayarlı. Yaklaşan bu değişikliklerle birlikte, oyuncular muhtemelen kendilerini sezonun başlangıcında olduklarından daha düşük bir seviyede bulacaklar.

Oyuncular yeni yerleştirme maçlarını tamamladıktan sonra, onlara “gerçek beceri seviyelerine” daha yakın bir rütbe verilecek. Daha önce, Halo Infinite yerleşimleri onları daha düşük bir parantez içine yerleştiriyordu, böylece sezon boyunca gerçek derecelerine ulaşabiliyorlardı. Sıfırlama sezonun ortasında gerçekleştiğinden, 343 Industries tırmanışı kısaltmak için değişiklikler yaptı.

Sezon başında sadece Elmas 1 kadar yüksek bir yere yerleştirebilseniz de, bu yeni tanıtımlar potansiyel olarak Elmas 5 kadar yüksek oyuncuları indirebilir.

343 Industries geliştiricilerinin açıkladığı gibi, “Bu, çoğu oyuncuyu etkilemeyecek, ancak sistem zaten bir Onyx oyuncusu olduklarını bildiği için Onyx oyuncularının Diamond’da daha az zaman harcayacağı anlamına gelecek.”

Bu değişikliklerin uygulanmasıyla amaç, bu sezon boyunca sıralama oyununu rahatsız eden kademe enflasyonu sorunlarını düzeltmektir.

Kaynak

0
0
0
0
0
15
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish