Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call of Duty: Vanguard dereceli beta, ‘başlangıç’ sorunu nedeniyle ertelendi!

Oyunseverler, planlandığı gibi yarın dereceli oyuna giremeyecekler.

Dereceli oyun bu hafta Call of Duty: Vanguard’a gelecekti, ancak hevesli hayranların Treyarch Studios’un öngörülemeyen sorunlar nedeniyle yeni modun çıkışını ertelemek zorunda kalmasının ardından biraz daha beklemesi gerekecek.

CoD geliştiricilerine göre, dereceli oyun güncellemesi, oyunda yer alabilecek bir “stat kırma” sorunu keşfettikten sonra ertelenmek zorunda kaldı.

Treyarch, Twitter’da, “Lansmandan önceki perakende testlerinde, yalnızca canlı sunucularda görünen, istatistikleri bozan bir sorun keşfettik” dedi. Geliştiricilerin açıkladığı sorun, kapalı test sunucularında oluşamadığı için tespit edilmedi. “Sonuç olarak, Beta yarın sabah amaçlandığı gibi yayınlanmayacak.”

Treyarch, hayranlarına yeni Vanguard sorununu çözmenin ve canlı oyun sıralaması almanın ana öncelikleri olduğu konusunda güvence verdi ve hayranlar için yakında bir güncelleme olmasını beklediklerini söyledi.

Üç ay önce piyasaya sürülmesine rağmen, Call of Duty: Vanguard’ın dereceli oyun betası 17 Şubat’a kadar yayınlanmaya ayarlanmamıştı. Bu, İkinci Sezon’un lansmanı ile aynı zamana denk geleceği ve istikrar endişeleri nedeniyle bu haftanın başlarına kadar ertelendi. Vanguard piyasaya çıktığından beri hayranlar becerilerini rekabetçi modlarda test etmeye hevesliydi, ancak şimdi biraz daha beklemeleri gerekecek.

Şu an itibariyle, oyuncuların dereceli moda erişmeyi bekleyebilecekleri bir tarih yok. En son güncellemeleri almak için Treyarch’ın sosyal medyasını buradan takip ettiğinizden emin olun.Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR