Haberler

Weird West, Mart ayına ertelendi.

Raphaël Colantonio’nun WolfEye Stüdyolarında geliştirilmekte olan izometrik sürükleyici sim olan Weird West ertelendi. Yayıncı Devolver Digital, beta testinin çok iyi gittiğini, ancak tamamen iyi olmadığını söyledi, bu nedenle planlandığı gibi Ocak ayında gelmek yerine 31 Mart’a kadar erteledi.

“Weird West inanılmaz (beta testçilerine göre) ama bazı kötü anların düzeltilmesi gerekiyor (beta testçilerine göre de)!” Devolver tweet attı. “WolfEyeGames özel bir şey yaptı ve lansman sırasında hepinizin en iyi deneyimi yaşamanızı istiyoruz.”

Sorunlar, sürükleyici sim türünün doğasında bulunan karmaşıklıklardan kaynaklanıyor gibi görünüyor. 1999’da Arkane Studios’un kurucularından Colantonio, “Hepimiz bu oyunların hepsi bir araya geldiğinde ne kadar harika olabileceğini biliyoruz. Her oyuncunun kendi deneyimi vardır ve olabilecek pek çok şey vardır. Ve bunlardan bazıları olabilir” dedi. harika olun ve bu şeylerden bazıları o kadar harika olamaz.”

Weird West, elime geçmesi için birkaç ay daha beklemekten çekinmeyeceğim kadar umut verici. Ben sürükleyici simlerin büyük bir hayranıyım ve buradaki izometrik perspektif biraz sıra dışı olsa da, çok iyi çalışabilir gibi görünüyor.

Yardımcı editörümüz Tyler Colp, yakın tarihli bir uygulamalı önizlemede , “Weird West, sürükleyici sim’in hala eğlenceli, hala keskin ve onu daha ileri götürmek isteyen geliştiriciler tarafından yorumlanmaya açık olduğu konusunda bana güvence verdi” dedi . “Oynadığım oyun 2022’nin başındaki final maçına yakınsa, saat gibi işleyen dünyasına adım atmaktan ve bazı hatalar yapmaktan heyecan duyacağım.”

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR