Haberler

PlayStation Plus: Kasım ayı ücretsiz oyunları sızdırıldı

Bir kez daha, bir sonraki PS Plus Essentials ücretsiz oyun listesi erkenden sızdırıldı. Dealabs’taki bir gönderiye göre, Kasım ayının PlayStation Plus ücretsiz oyunları dizisi Nioh 2, Lego Harry Potter Collection ve Heavenly Bodies’i içeriyor. Bu oyunlar 1 Kasım’dan itibaren mevcut olacak. Her zamanki gibi, tüm PS Plus aboneleri, kademeleri ne olursa olsun, Kasım ayı için ücretsiz PS Plus Essentials oyunlarını alabilecekler. Yeni oyun grubu yerini almadan önce Ekim ayının ücretsiz oyunlarını aldığınızdan emin olun.

Bunların henüz doğrulanmadığını belirtmekte fayda var ancak Dealabs’ın PS Plus sızıntıları hiçbir zaman yanılmadı. Nioh 2, Ninja Gaiden’ın keskin kılıç konseptini Dark Souls’un mekaniğiyle birleştiren Team Ninja’nın yokai öldürme aksiyon oyunudur. Bu türlerin hayranıysanız, oyuna kesinlikle bir göz atmaya değer. Nioh 2’nin hem PS5 hem de PS4 sürümleri ücretsiz olacak.

Lego Harry Potter Collection, 2016’da piyasaya sürüldüğü için piyasadaki en yeni Lego video oyunu değil, ancak hem eleştirmenler hem de hayranlar tarafından en iyilerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu koleksiyon, 1-4 ve 5-7. yılları tek bir oyunda birleştiriyor. Son Lego Star Wars: The Skywalker Saga’yı oynadıysanız, bu devam etmeniz için iyi bir lego oyunu olacak.

Fizik tabanlı bulmaca oyunu Heavenly Bodies, Kasım ayı ücretsiz oyunları listesini tamamlayacak son oyun olacak. Oyuncuların sıfır yerçekimi ortamını keşfetmelerine, bulmacaları çözmelerine ve uzayın güzelliklerini toplamasına olanak tanıyor. Heavenly Bodies’in PS5 ve PS4 sürümleri talep edilebilecek.

Kasım 2022 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları

Playstation Plus PS Plus

1 Kasım- 6 Aralık tarihleri arasında talep edebileceğiniz oyunlar:

  • Nioh 2 (PS5/PS4)
  • Heavenly Bodies (PS5/PS4)
  • Lego Harry Potter Collection (PS4)

İlginizi Çekebilir: Prime Gaming: Kasım ayı ücretsiz oyunları sızdırıldı!

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir