Haberler

NICKMERCS, Twitch ile yeni yayın anlaşması imzaladı

NICKMERCS, bugün platformla yaptığı yeni yayın sözleşmesinin bir parçası olarak Twitch’te kalacak.

NICKMERCS’in yayın akışına ara vermesi ve “büyük bir duyuru” ile ilgili dönüşü hakkında söylentilerin dönmesine neden oldu. Birçoğu, FaZe Clan’ın ortak sahibinin YouTube’a geçiş yapan en son yayıncı olacağı konusunda spekülasyon yaptı. Ancak Nick’in Twitter’daki duyurusu, Twitch’teki yerini yeniden doğruladı.

NICKMERCS’in sözleşme uzunluğu ve tahmini değeri ile ilgili ayrıntılar açıklanmadı. NICKMERCS, en son 24 Eylül’de yayına girecek olan yayın akışına kısa bir ara vermiş olsa da, hâlâ haberlerde dalga dalga yayılıyor.

NICKMERCS, bu yılın başlarında FaZe Clan’ın ortak sahibi oldu. Bununla birlikte, NICKMERCS, Haziran ayında Sports Illustrated dergisinin kapağında yer aldı ve Ağustos ayında Under Armor’un ilk oyuncu sporcusu oldu. Hevesli Buccaneers hayranı, geçen ay New York Yankees’in Tampa Bay’deki bahar eğitim tesisinde 6.000 kişilik bir barbekü partisine ev sahipliği yaptı.

Yayın savaşlarının zirvesinde, Twitch’in sektördeki en büyük isimlerden birini yeniden imzalaması ve güvence altına alması site için kesinlikle büyük bir kazanç.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR