Haberler

Unreal Engine 5 ile Geliştirilen Hell Is US Duyuruldu!

Unreal Engine 5 oyun motoruyla Rogue Factor tarafından geliştirilecek Hell Is US duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Rogue Factor‘un ilk orijinal IP’si olacak Hell Is Us, Nacon tarafından yayınlanacak. Bir aksiyon-macera oyunu olacak Hell Is US’ta iç savaşa maruz kalmış ve gizemli bir olay sonucu kötü yaratıklarla dolmuş bir ülkede hayatta kalmaya ve bu toprakların hikayesini keşfetmeye çalışacağız. Ana karakterimizle özel silahlarımızı ve ekipmanlarımızı kullanarak bu maceraya atılacağız.

Oyunun kreatif direktörlüğünü eski Eidos Montreal Sanat Direktörü Jonathan Jacques-Belletete üstlenecek. Belletete, daha önce Deus Ex: Human Revolution ve Deus Ex: Mankind Divided yapımlarında görev almıştı. Son görev aldığı oyun ise Marvel’s Guardians of the Galaxy olmuştu. Bu oyunda kendisi kreatif direktörlük yapacak.

Belletete Game Informer’a yaptığı basın açıklamasında oyunda detaylı bir görev bilgisi ve harita işaretlerinin olmamasını, gerçek bir macera ve keşif deneyimini hedeflediklerini belirtti. Yayıncı Nacon, oyunun orijinal bir fikre sahip olduğunu ve önümüzdeki aylarda yeni bilgileri sunmak için sabırsızlandıklarını belirtti. Hell Is Us, 2023 yılında PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC platformları için çıkışını yapacak. Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilen Hell Is US’ın macera odaklı bir oyun olması nedeniyle oyun motorunun da gücünü kullanarak büyüleyici atmosfer ve grafik ile gelmesi büyük bir ihtimal.

Sizler yeni oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR