Genel Haberler Macera Sistem Gereksinimleri

Detroit: Become Human İncelem ve Sistem Gereksinimleri

PlayStation’ın 2018’deki en büyük kalelerinden olan, Heavy Rain ekolünden gelen oyun Detroit: Become Human PC’de de Steam ve Epic Games Store üzerinde 2019 yılında boy gösterdi. PC için yayınlanan ilk PlayStation 4 özel oyunlarından biri olan Detroit: Become Human, Sony’nin PlayStation 4 oyunlarını PC’ye getirme furyasını da bir nebze başlatmış oldu.

Detroit: Become Human; hikâyesi, atmosferi, karakterleri ve oynanışı ile bilim kurgu ve macera türünde ilk akla gelen oyunlardan biri olmayı kısa sürede başardı. Peki her oynadığımızda farklı bir deneyim yaşayabileceğimiz Detroit: Become Human PC sistem gereksinimleri neler

SÜRÜKLEYİCİ BİR HİKAYEDE YERİNİZİ ALIN

Ahlaki ikilemlerle dolu ve android köleleri dünyayı değiştiren devrimcilere dönüştüren zor kararların verildiği bir dünyaya girin. İnsan olmanın ne demek olduğunu dışarıdan bir bakış açısı ile keşfedin ve dünyayı bir makinenin gözlerinden görün.

ONLARIN YAŞAMI, SİZİN KARARLARINIZ

İddialı bir şekilde dallara ayrılan bir hikayeye siz şekil verin. Kararlarınız sadece üç ana karakterin değil tüm Detroit şehrinin kaderini belirleyecek. Kara, Connor ve Markus’u nasıl kontrol ettiğiniz yaşam veya ölüm anlamına gelebilir. Bu karakterlerden biri en büyük bedeli ödese bile hikaye devam edecek…

SAYISIZ YOL, SAYISIZ SON

Verdiğiniz en küçük bir karar bile hikayenin gidişatını etkileyecek. Hiçbir oyun aynı olmayacak: tamamen farklı bir sonuca ulaşmak için tekrar oynayın.

TAMAMEN PC İÇİN OPTİMİZE EDİLDİ

Detroit: Become Human, çarpıcı grafikler, 4K çözünürlük, 60 fps kare hızı ile sunuluyor. Şimdiye kadarki en eksiksiz Detroit: Become Human deneyimi için hem fare/klavye hem de oyun kolu kontrolleri tamamen entegre edildi.

Detroit: Become Human Sistem gereksinimleri:

Detroit: Become Human minimum sistem gereksinimleri

  • Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz or AMD Ryzen 3 1200 @ 3.1GHz or AMD FX-8350 @ 4.2GHz işlemci
  • 8 GB RAM
  • Nvidia GeForce GTX 780 or AMD HD 7950 with 3GB VRAM minimum (Support of Vulkan 1.1 required) ekran kartı
  • 55 GB kullanılabilir depolama alanı
  • Windows 10 64 bit işletim sistemi

Detroit: Become Human tavsiye edilen sistem gereksinimleri

  • AMIntel Core i5-6600 @ 3.3 GHz or AMD Ryzen 3 1300 X @ 3.4 GHz işlemci
  • 16 GB RAM
  • Nvidia GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580 with 4GB VRAM minimum (Support of Vulkan 1.1 required) ekran kartı
  • 55 GB kullanılabilir depolama alanı
  • Windows 10 64 bit işletim sistemi

Detroit: Become Human fiyatı ne kadar?

Oyunu Steam üzerinden 142.00 TL yerine %50 indirimle 71.00 TL kütüphanenize ekleye bilirsiniz. Söz konusu fiyatın son geçerlilik tarihi 18 Nisan olarak belirtiliyor. Eğer Detroit: Become Human PC  versiyonuna henüz göz atmadıysanız buradan Steam sayfasına ulaşabilir ve ücretsiz demoyu indirebilirsiniz.

0
0
0
0
0
50
0

editor
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

EnglishTurkish