Haberler

Prime Gaming: Kasım ayı ücretsiz oyunları sızdırıldı!

Prime Gaming, Kasım ayı ücretsiz oyunları görünüşe göre erkenden sızdırıldı. Sızıntıya göre Amazon Prime aboneleri, Fallout: New Vegas Ultimate Edition, WRC 9, Indiana Jones ve The Last Crusade dahil olmak üzere Kasım ayında toplam yedi oyunu ücretsiz talep edebilecek. Bu oyunlar Dealabs tarafından (her zaman PlayStation Plus ücretsiz oyunlarını sızdıran kişi) geldiği düşünülürse, listenin doğru olması muhtemel görünüyor. Prime Gaming’in bu hafta Kasım ayı ücretssiz oyun serisini kapsayan resmi bir duyuru yapmasını bekliyoruz. Dealabs’de paylaşılan oyunların tam listesi:

Prime Gaming 2022 Kasım ücretsiz oyunları

Prime Gaming ücretsiz oyun
  • Fallout: New Vegas Ultimate Edition
  • WRC 9 FIA World Rally Championship
  • Indiana Jones and The Last Crusade
  • Last Day of June
  • Etherborn
  • Whispering Willows
  • Facility 47

Listede ismiyle göze çarpan ilk oyun Fallout: New Vegas. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen sevilen RPG, ilk olarak 2010 yılında konsollar ve PC için piyasaya sürüldü. New Vegas, Fallout 3’te sunulan oyun sistemlerini geliştirdi ve daha geniş bir görev çeşitliliği sundu. Büyük bir açık dünya ve devasa bir yan görev koleksiyonuyla New Vegas, ana hikaye modunu tamamladıktan sonra bile ilgi çekici kalabiliyor. Bu oyunu hiç oynamadıysanız New Vegas, hala ilk kez kontrol etmeye veya tekrar ziyaret etmeye değer. Ultimate Edition ayrıca bir sürü bonus içerik içerdiğini bilmenizde fayda var.

WRC 9, ralli yarışı serisindeki en yeni oyun değil, ancak bu seriyi daha önce oynamamış tüm yarış tutkunları için denemek için harika bir fırsat olabilir. WRC, otantik off-road yarış mekaniği, çok sayıda araba, parkur ve sayısız solo ve çok oyunculu oyun modu içerir.

Indiana Jones and The Last Crusade, Amazon Prime üyeleri için ücretsiz olacak ve oyun ayrıca büyüyen klasik LucasArts oyunlarının en sonuncusu olacaktı. İlk olarak 1989’da piyasaya sürülen bu click and point macera oyunu, aynı adı taşıyan filmdeki hikayeyi takip ederken aynı zamanda yeni yerler de tanıtıyor.

Prime Gaming ayrıca neredeyse her zaman, genellikle olumlu eleştirilere sahip daha az bilinen bazı bağımsız oyunları da listesinde ücretsiz verir. Etherborn, çevresel bir bulmaca platform oyunudur. Last Day of June, aşk hakkında yürekten bir hikayeyi takip eden etkileşimli bir macera oyunudur. Whispering Willows, Elena’nın babasını bulma arayışını takip eden korku-bulmaca oyunudur. Son olarak Facility 47, Antarktika’daki bir araştırma tesisinde geçen bir bulmaca oyunudur.

İlginizi Çekebilir: Prime Gaming, Ekim ayı için 7 ücretsiz oyun dağıtacak!

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR