Haberler Keşif / Gizem Macera

Bugsnax Steam ve Xbox Game Pass’e geliyor

Bugsnax, bağımsız oyun stüdyosu Young Horses tarafından geliştirilen bir macera video oyunudur. Oyunda oyuncular gizemli bir adayı keşfederler ve aynı adı taşıyan yarı böcek yarı atıştırmalık yaratıkları bulmaya ve yakalamaya çalışırlar.

2020’de PlayStation ve Epic Games Store’da piyasaya sürülen şirin, tatlı, çekici bir vücut korku oyunudur ve şimdi nihayet diğer vitrinlere çıkmak üzere!

28 Nisan’da Bugsnax, Steam ve PC/Xbox Game Pass’te yayınlanacak. Aynı zamanda, tüm oyuncular yeni bir adada (büyük bugsnax’ın yaşadığı orman temalı Bigsnax) “üç ila dört saatlik yeni hikaye içeriği” ekleyen The Isle of Bigsnax adlı ücretsiz bir güncellemeye sahip olacaklar. Oyunun orijinal topraklarına birkaç ekleme, “süslemek için kendi kulübeniz” de bu güncellemeye dahil.

Bugsnax’ın en sevdiğimiz kısımlarından biri seslendirmeydi. Aktörler Yuri Lowenthal, Casey Mongillo, Debra Wilson ve Haviland Stillwell, güncelleme için yeni satırlar kaydetti.

Tam olarak umduğum gibi değil, ama eğlenceli bir oyun ve çocuk dostu ama aynı zamanda çocuk dostu değil gibi. Gerçek canavarlar var ama daha nazik.

Bugsnax Epic Games’te 39TL ve 28 Nisan’da Steam’de geçici olarak %20 indirimle piyasaya sürülecektir. Aynı zamanda Switch ve Xbox’ta da yayınlanacak ve Game Pass aboneleri PC veya Xbox’ta oyunu oynayabilecekler. Halihazırda aboneyseniz, bir veya iki solucan yakalamaya kesinlikle değecektir.Kaynak

0
0
0
0
0
20
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish