Haberler

VALORANT: Fracture haritasına yeni değişiklikler gelecek!

VALORANT seviye tasarımcısı Joe Lansford’a göre, Fracture haritası için yaklaşan bazı değişiklikler gelecekteki bir güncelleme ile gelecek.

Lansford, TikTok’ta ilk kez paylaşılan 25 Ağustos tarihli bir geliştirici gönderisinde, “Fracture için şu anda birkaç değişiklik üzerinde çalışıyoruz. Üst düzey tema, haritadaki bazı genel yaşam kalitesi değişiklikleri ve umarım A bölgesini daha savunulabilir hale getirir.” A sahasında bu kadar çok giriş yolu varken, bölgeyi savunucular olarak veya bir spike kurduktan sonra saldırganlar olarak savunmak çok zor bir iştir.

Valorant: Fracture

İlginizi Çekebilir: VALORANT Ajan 21(Mage): Kod adı, yetenekler, rolü ve daha fazlası

Lansford ayrıca, A bölgesinin yakınındaki çanak alanı çevresinde, bu alanı “saldırı ve savunma için daha kullanışlı” hale getirmek için bazı değişiklikler yapılacağını işaret etti. Şu anda, A’nın yakınındaki çanak alanını kontrol etmek oldukça zor. Bir saldırganın geri çekilmek için küçük bir koruma ile agresif bir açıyı itmesi ve alması oldukça risklidir.

Lansford, oyuncuların gelecekte bekleyebilecekleri değişiklikleri özetlemenin yanı sıra, Fracture haritasının tasarım ve fikirler hakkında da biraz bilgi verdi. VALORANT oynayan herkes, Fracture’daki spawnların ve sitelerin düzeninin diğer haritalara özgü olduğunu söyleyebilir, ancak Lansford, ekibin haritayı oluşturduklarında neyi hedeflediğini tam olarak açıklıyor.

Fracture’ın benzersiz tasarımı, bazı farklı ajan bileşimleriyle de sonuçlanmıştır. Bölüm Beş Birinci Kısım da Breach ve Neon, Blitz.gg başına yaklaşık yüzde üç toplama oranları vardı, ancak Fracture’da bu sayılar, özellikle üst liglerde Breach için önemli ölçüde arttı.

Lansford, Fracture güncellemeleri için gerçek bir tarih vermedi, ancak yakında geleceğini söyledi.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR