Genel Haberler

Epic Games, Nisan ayı ücretsiz oyunlarını açıkladı!

Epic Games’in Nisan ayı ücretsiz oyunları her zevke uygun seçeneklerle mevcut.

Yakında resmi mağazadan ayrılacak olan ilk oyunlar, Rogue Legacy ve The Vanishing of Ethan Carterso. Eğer bu iki oyun hakkında bir şeyler bilmiyorsanız size oyunları özetleyeceğim

Öncelikle bu ücretsiz oyunlar 14 Nisan’da Epic Games Store’dan çıkacak. 14 Nisan’a kadar oyunları hesabınıza eklediğinize emin olun

Rogue Legacy, roguelike’ın heyecanını çok komik bir değişiklikle getiriyor, çünkü öldüğünüzde, güçlü veya zayıf yönleri olabilecek orijinal karakterinizin varisini kontrol ediyorsunuz.

Görevin rastgele zindanları keşfetmek ve liderlerine ulaşana kadar bossları öldürmek, bu yüzden ödüle ulaşmak birkaç deneme gerektirecek.

The Vanishing of Ethan Carter bizi doğaüstü güçleri olan bir dedektifi somutlaştırdığımız açık bir dünyaya yerleştiriyor ve tahmin ettiğiniz üzere göreviniz tüm vakaları çözmek.

Bu oyun Metacritic’te %80’in üzerinde olumlu bir puana sahip, bu yüzden onu almak için acele edin çünkü diğer ücretsiz oyunlarla birlikte 14 Nisan’da Epic Store’dan ayrılıyor.

XCOM 2, Nisan Ayında Ücretsiz Oyun Kadrosuna Katılacak


Önceki oyunlar kullanımdan kaldırıldığında, strateji türünün harika bir temsilcisi aramıza katılacak ve bu oyun sizin için tam bir hafta boyunca mevcut olacak.

Xcom 2 Bizi güçlü bir uzaylı ırkının egemen olduğu Dünya’daki son direniş kuvveti rolüne sokuyor.

Bu sıra tabanlı strateji başlığı, metacritic’te çok olumlu eleştiriler aldı ve sıra tabanlı stratejinin hayranıysanız, kesinlikle bu oyundan çok keyif alacaksınız.

Diğer oyunlar bedava oyun kategorisinden çıktıktan sonra Xcom 2’yi indirmek için 21 Nisan’a kadar vaktiniz var.

Haberlerden anında haberdar olmak için bizi sosyal ağlarımızda takip etmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR