Haberler

Riot, ShahZaM ve TenZ’yi Masters 1 için izleme partisi yayıncıları olarak duyurdu

Riot, Sentinels oyuncuları Shahzeb “ShahZaM” Khan ve Tyson “TenZ” Ngo’yu içeren VALORANT Champions Tour Stage 1 Masters için izleme partisi yayıncıları listesini açıkladı. ShahZaM ve TenZ turnuva dışında olmasına rağmen, Pazar günü başlayan yılın ilk uluslararası turnuvasında taraftarlarla turnuvayı canlı izlerken yorum ve analizler yapabilecekler.

Türk Yayıncılardan Miafitz, Wtcn, ubeka, Alptv, Eylul, Saamtwo, Berrie, Cigdemt ve sizophren listede yer aldı.

Taraftarlar, bu iki oyuncunun 2021’de Masters: Reykjavík kupasını kaldırdığını görmüştü. Ancak şimdi, 2022’de Sentinels, NA Challengers 1’den çıkamadı. Turnuva boyunca parlak anlar göstermelerine rağmen, grup aşamaları 3-2’lik skorla sonuçlandı. Kayıpları The Guard ve Version1’e karşıydı. Bu kayıplarla kaybeden grubuna düştüler ve sonrasında turnuvadan elendiler.

İzleme Partisi VALORANT’a geri dönüyor

Uluslararası Riot yarışmalarında bir gelenek olduğu gibi, taraftarlar, farklı izleyicilere göre hazırlanmış farklı içerik türleri sunan birden fazla yayın aracılığıyla turnuva oyunlarını izleyebilecekler. Örneğin, 2021 Masters 3 Berlin ve VCT Champions 2021 için popüler Plat Chat ortak yayınları, resmi yayına kıyasla daha sıradan ve sansürsüz yorumlara sahip bir grup analisti ağırladı. Aynı zamanda Ludwig “Ludwig” Ahgren ve Guy “Dr. Disrespect” Beahm, Masters 3 Berlin’in ortak yayınını yaparak kendi hayranlarından birçoğunu rekabet sahnesine çekti.

Bu sefer, izleme partileri listesinde G2 Esports, The Guard ve XERXIA Esports’un yanı sıra Kyedae, Plat Chat çetesi, Tarık “tarik” Çelik ve daha fazlası gibi yayıncılar yer alıyor. Bu arada ShahZaM ve TenZ, ilgili Twitch kanallarında yayın yapacak. Turnuva Pazar gününden 24 Nisan’a kadar devam edecek.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR