Haberler

Valve, CS:GO’ya Düşler ve Kabuslar kasasını getirdi

Yeni Dreams and Nightmares kasası nihayet en son Counter-Strike güncellemesinde geldi.

Kasa, topluluk tasarımcıları tarafından oluşturulan 17 skin içeriyor. Skinleri geliştirme yarışması, kazananlarla eşit olarak paylaşılması amaçlanan 1 milyon dolarlık ödülle Temmuz 2021’de açıklandı.

Ancak Kasım 2021’de Valve, ödülü 1,7 milyon dolara çıkardı. Genel olarak, Düşler ve Kabuslar kasası için 15.000’den fazla başvuru yapıldı.

AWP ve Galil AR birkaç istisna olmak üzere, hemen hemen her silaha yeni kasa ile bir görünüm verildi. AK-47, M4A1-S ve USP-S dahil oyundaki en popüler silahların tümü yeni bir görünüme kavuştu. Kasanın adından da anlaşılacağı gibi, yeni görünümler psychedelic gibi bir havaya sahip.

Son güncelleme, Ek 2’de de bazı değişiklikler getiriyor. Geliştiriciler, küçük grafik sorunları düzelttiler ve haritanın çeşitli alanlarında değişiklikler yaptılar.

Bu haftaki ikinci CS:GO güncellemesi. Salı günü Valve, diğer bazı küçük sorunları düzeltti ve Steam’deki en yeni özelliklerden biri olan Flick Stick’e resmi destek ekledi.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR