Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Call Of Duty: Vanguard Zombies Fragmanı Bir Sızıntının Ardından Ortaya Çıktı.

Fragman şimdi bir sızıntının ardından herkes için prömiyer yaptı.

Call of Duty: Vanguard Zombiler Fragmanı izleyicilere ötesinde resmi duyurunun modunda bugün ilerleyen ilk bakış vererek erken bir YouTube reklam aracılığıyla sızan edilmiştir. [ Güncelleme: tam römork şimdi yayımlanmıştır ; aşağıdan izleyin] Fragman, Treyarch’ın Zombies’teki son hamlesini gösteriyor. Ana oyun Sledgehammer tarafından geliştirilirken, Treyarch Zombies’te liderliği alıyor, bu da stüdyo modu yarattığından beri hayranlar için iyi bir haber olabilir.

Daha önce yayınlanan teaser fragmanı gibi, video da Billie Eilish’in “Bury a Friend” parçasının remiksine ayarlandı. Video, ölümsüz ordulara karşı savaşan askerleri gösteriyor ve “Yeni bir savaş dönemi başlamak üzere” bildirisiyle sona eriyor.

Vanguard’ın Zombies modu, Sledgehammer tarafından değil , modun yaratıcısı Treyarch tarafından geliştirilmektedir . Vanguard’daki Zombies modu, Black Ops Cold War’un Zombies modunun bir prequel görevi görecek. Bu şekilde, aynı evrende var olacak ve işleyecektir. Beklendiği gibi, Treyarch’ın devam eden Zombies hikayesinin bir sonraki bölümü Vanguard ile devam ederken ortaya çıkarılacak daha fazla Zombies olacak.

Vanguard’ın Zombies modunda, bazı şeyleri iyileştirmek için temel deneyimde bazı değişiklikler ve iyileştirmeler olacak, ancak bu aşamada tüm ayrıntıları bilmiyoruz.

Vanguard 5 Kasım’da çıkıyor ve bir üçlemenin ilki olabilir. Yazar Sam Maggs geçtiğimiz günlerde Vanguard 2 ve Vanguard 3’ü yapabilme umudunun nasıl olduğunu tartıştı .

Kaynak

0
0
0
0
0
21
0

Bir cevap yazın

X